СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

Открытый урок в 1 классе физическая культура

Категория: Физкультура

Нажмите, чтобы узнать подробности

Просмотр содержимого документа
«Открытый урок в 1 классе физическая культура»

САБАҚ: 4 бөлім, 2 сабақ Аңдар

Мектеп: «№2Булаево орта мектебі» КММ

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні:Казова Ж.М

Сынып:1

Қатысқандар:

Қатыспағандар:

Осы сабақарқылы

жүзеге асатын оқу

мақсаттары

1.2.2.1 Сурет бойынша 2-3 сөйлем құрастыру .

1.2.6.1 Тыңдаған/оқыған материал туралы өзінің қарапайым пікірін (келісемін/келіспеймін, ұнайды/ұнамайды) жасау

1.3.3.1 Өлең, жұмбақ жəне ертегілерді ажырату

1.3.4.1 Мұғалімнің көмегімен мəтіннің мазмұны немесеиллюстрация бойынша қарапайым (кім? не? қандай? қанша?) сұрақ қоя білу

1.4.1.1 Суретте берілген заттардыңсынын білдіретін сөздерді жазу немесе постерлер жасау.

Сабақ мақсаттары








Барлық оқушылар орындай алады:

Аңдарды атай алады, өзінің қандай сурет салатынын айта алады.20 –ға дейін санауды үйренеді.

Оқушылардың көпшілігі орындай алады:

Өзінің суреті бойынша ақпарат бере алады.Қандай аң салғанын, оның санын айта алады. Тақырып көлемінде өзара сұрақ-жауапқа қатыса алады.

Кейбір оқушылар орындай алады:

Басқа да аң атауларын біледі, оларға атауларын өмірлік жағдаятта еркін қолдана алады.

Пəнге қатысты сөздікқор мен терминдер

Үлкен, кішкентай, айлакер, биік, қорқақ

Диалог құруға / шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер:

Талқылауға арналған сұрақтар:өмірде қолданылатын сөздерді қолданыла алады

Не себепті .аңдар қауіпті.. деп ойлайсыз?

ишара:аңдардың сипаттамасы

Алдыңғыоқу:

Аңдар

Оқушылар аңдар туралы сөздерді біледі,сұрақтарға жауап бере алады,аударады....т.б.

Жоспар

Жоспарланған

уақыт

Жоспарланған жаттығу түрлері

Ресурстар

Басы


1.Ұйымдастыру кезені

- өткен материалды қайталау. /мен орысша сөздерді айтамын, балалар сөздердің аудармасын айтады. /доппен ойыны /

-проблемалық ахуал. Суреттерді көрсетіп сұрақ қою.Балалар қалай ойлайсыңдар бүгін сабақтың тақырыбы қандай?

-Дұрыс. жарайсыңдар.

-тақырыбы мен мақсатымен таныстыру

Слайд№1



Оқулық, сурет,

презентация, доп

слайд №2-5


Ортасы

Жаңа сабақ

1-тапсырма. Біз хайуанаттар бағына келдік. Билет сатып алу үшін тапсырманы орындау керек.

Сөздікпен жұмыс-тыңдалым-айтылым-оқылым-жазылым

Аңдар-звери Қорқақ-трус

Үлкен-большой/ая/ Айлакер-хитрая/ый/

Биік-высокий

2-тапсырма. Бұл не? Ненің дыбысы?

Дұрыс балалар. Бұл- қасқыр. Қасқыр бізге тапсырма ұсынды. Кітаппен жұмыс.

Тыңда, қайтала. Үлгі бойынша сөйлес

3.қимыл-әрекет жасау ( сергіту сәті)

4-тапсырма.Ол не? Ненің дыбысы?

-Оқушылырдың жауаптары:маймыл. Маймыл бізге тапсырма ұсынды.

Жеке жұмыс

Әр бала қарындашпен аңды өз көлеңкесімен сәйкестендіреді.

2.Суретте қандай аңдар бар? Айтыңдар.

Жарайсыңдар, балалар.

Формативті бағалау. Қандай топ бірінші орындалса оларға смайлик беремін.

5-тапсырма. Ненің дыбысы? Ол не?

-Оқушылырдың жауаптары:піл.

Жарайсыңдар.

Мен сендерге диаграмманы беремін, сендер суреттерді жабыстрасыңдар және суреттің астында қандай аң деп жазасыңдар.

ІІІ.Диаграмма жасау.Оқушыларға суреттерді және сөздерді беріп жабыстырады.








Аңдар







Слайд №6



Слайд №7





Слайд №8-9

Оқулық, Ауодиск







Дәптермен жұмыс





Слайд №15-16






Слайд №17

Суреттер, ватман, желім.

Соңы

Бекіту.

Оқушылар өз жұмыстарын берілген критерийлер бойынша бағалайды, бір-бірінің жұмыстарына пікір айтады.

Кері байланыс:


Қосымшаақпарат:презентация, АҚТ

Рефлексия. Бағдаршам

Сабақ барысына өзгертулер енгіздіңіз бе?Неге?

Жүргізілген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді болды?







Қорытынды бағалау
Ең жақсы өткен екі нəрсе (оқыту мен оқуға қатысты)
1: жұппен жұмыс, жануарлардың тапсырмалары
2:
Қандай екі нəрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытумен оқуға қатысты)?
1:дара диаграмманы жасау
2:


















Оқу мақсаты

Бағалау критерий

Дескриптор

Білу және түсіну

Тындаған мәтінді түсіну

Мұғалімнің көмегімен оқушылар сұрақтарға жауап береді

Сөздерді сипаттау

Үлгі бойынша сөз тіркестерін құрайды

Ж1.4.2.1. Қолдану

Тындаған аудиовизуалды материалдар бойынша жазу

Тындаған сөздерді жаза біледі.

Сөз тіркестерін құрайды


Тапсырма

Үй жұмысын тексеру

Жаңа сөздермен жұмыс

Қасқырдың тапсырмасы

Пілдің тапсырмасы

Жалпы

Аты-жөні

1

1

5

5

12















Дұрыс жауап жетон



10-12- үздік






7-9 -жақсы





5-6 – кішкене ойлан





4- ренжіме, бәрі жақсы болады























Скачать

Рекомендуем курсы ПК и ППК для учителей

Вебинар для учителей

Свидетельство об участии БЕСПЛАТНО!