СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

Открытый урок по НВП на теме «Магнитті азимутты анықтау.» (10-класс)

Нажмите, чтобы узнать подробности

Магнитті азимутты анықтау.

Магнитті азимутты анықтау.

Магнитті азимутты анықтау.

Просмотр содержимого документа
«Открытый урок по НВП на теме «Магнитті азимутты анықтау.» (10-класс)»

«Бекiтемiн» Сабақ № 18

Мектеп директоры:____________________ . __________________


Сабақтың тақарыбы

Магнитті азимутты анықтау.

Күні: . . 2019

Мұғалімнің аты-жөні:

Сынып: 10 « »

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабаққа негізделген оқу мақсаттары:

Оқушыларды Азимут және оны анықтауға, қазіргі заманғы бағдарлану құралдарымен, жергілікті жерді бағдарлау үшін қазіргі заманғы жеке жабдықтармен таныстыру, Спутниктік навигациялық жүйелер туралы жалпы мәліметтер: GPS (Global Positional System), ГЛОНАСС, Galileo беру.


Сабақ мақсаттары:


Барлық оқушылар: Азимут нелігіні біледі, оны анықтай алады.

Оқушылардың басым бөлігі: Азимут нелігіні біледі, оны анықтай алады, қазіргі заманғы бағдарлану құралдарын, жергілікті жерді бағдарлау үшін қазіргі заманғы жеке жабдықтарын біледі.

Кейбір оқушылар: Азимут нелігіні біледі, оны анықтай алады, қазіргі заманғы бағдарлану құралдарын, жергілікті жерді бағдарлау үшін қазіргі заманғы жеке жабдықтарын, Спутниктік навигациялық жүйелер туралы жалпы мәліметтер: GPS (Global Positional System), ГЛОНАСС, Galileo біледі.


Тілдік мақсат



Оқушылар: Бейнелеу, талқылау және көрсету арқылы өзінің АӘТД бойынша түсінігін көрсетеді.

Негізгі сөздер мен тіркестер: Азимут, Спутниктік навигациялық жүйелер.

Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: айтылы-мын жақсарту ауызша сөйлеу дағдылары дамиды, сұрақтар қоя алады.

Талқылауға арналған тармақтар: топтарға бөлініп берілген тапсырмаларды талқылайды.

Жазылым бойынша ұсыныстар:


Алдыңғы тақырып

Жергілікті жерде картасыз бағдарлау.

Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар мен (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз)


Ресурстар

Басталуы

5 минут


Взвод командирі оқушыларды сапқа тұрғызады, оқытушыға рапорт береді, амандасу, түгендеу, оқушылардың сырт көрінісін тексеру.

АӘТД кабинеті



Ортасы

30 минут



1. Жаңа тақырып. 30 минут

Азимут және оны анықтау. Қазіргі заманғы бағдарлану құралдары. Жергілікті жерді бағдарлау үшін қазіргі заманғы жеке жабдықтар. Спутниктік навигациялық жүйелер туралы жалпы мәліметтер: GPS (Global Positional System), ГЛОНАСС, Galileo.


Плакат,маркер, постер, түрлі түсті қағаздар, таныстырылым.

Аяқталуы

5 минут

Рефлексия

1.Нені білемін?

2.Нені білдім?

3.Нені білгім келеді?








Стикерлер, макеттер, практикалық оқу жаттығу орындары

Қосымша ақпарат

Саралау – Сіз қосымша

көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіру қалай жоспарлайсыз?

Бағалау- оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ –мен байланыс. Құндылықтардағы байланыс


- үлгерімі төмен оқушыларға ЖАДА ұйымдастыру арқылы деңгейлік тапсырмалар беремін.

- Қабілеті жоғары оқушыларға жоғары дәрежелі сұрақтар қоямын.

  • Табыс критерийлері

  • Бағалау критерийлері

  • Бірін-бірі бағалау

  • Өзін-өзі бағалау

  • Бағалау парақшалары

  • Кері байланыс

Оқушылардың ойлау қабілетін, ой-өрісін дамыту.

Оқушыларды өз-бетінше ізденуге, бағалауға, адамгершілікке тәрбиелеу.


Рефлексия

Сабақ/ оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болы ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?

Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.


Қорытынды бағамдау

Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеру)?

1: ______________________________________________________________________________

2: ______________________________________________________________________________

Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеру)?

1: ______________________________________________________________________________

2: ______________________________________________________________________________

Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетінен не білдім?

_________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________




AӘТД жетекшiсi________________/ .







Скачать

Рекомендуем курсы ПК и ППК для учителей

Вебинар для учителей

Свидетельство об участии БЕСПЛАТНО!