СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ
Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно
Скидки до 50 % на комплекты
только до
Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой
Организационный момент
Проверка знаний
Объяснение материала
Закрепление изученного
Итоги урока
9 січня 2018 року Сумським районним Будинком дітей та юнацтва були підведені підсумки робіт учасників районного етапу обласного конкурсу «Проба пера».
У Сумській РДА відбулося засідання членів журі у складі:
Коротенко О.М., директора Сумського районного Будинку дітей та юнацтва,
Котькало Є.С., методиста Сумського районного Будинку дітей та юнацтва, Мірошниченко Н.О., культорганізатора Сумського районного Будинку дітей та юнацтва,Котенко С.М., заступника директора з виховної роботи Кровненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Суддівськаколегіяперевірила 32роботиконкурсантів і визначилапереможців за номінаціями:
«Проза»
Вікова категорія 1-4 клас:
І місце - Любченко Тетяна, ученицяКосівщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,
ІІ - Дохленко Вікторія, ученицяМогрицького навчально-виховного комплексу.
Вікова категорія 5-8 клас:
І місце - Демченко Ірина, ученицяСтепанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1,
ІІ місце - Іванова Катерина, ученицяСеверинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
Вікова категорія 9-11 клас:
І місце - Василенко Анастасія, учениця Басівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Смирнова Єлизавета, ученицяВеликочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.
«Вірші» Вікова категорія 1-4 клас:
І місце - Єфіменко Анастасія, ученицяВеликочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів,
ІІ місце - Вдовитченко Євгенія, ученицяКосівщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Биваліна Христина, ученицяКровненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
ІІІ місце - Кожухар Софія, ученицяПідліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Вікова категорія 5-8 клас:
І місце - Клименко Вікторія, ученицяЮнаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Мудрий Ярослав, ученьСеверинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,
ІІ місце - Фалько Лідія, ученицяСтецьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Ігнатенко Тетяна, ученицяПідліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Осадча Яна, ученицяВерхньосироватської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів,
ІІІ місце - Береза Ярослав, ученьСтецьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Головко Дмитро, ученьЮнаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Клочко Анастасія, ученицяНизівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Твердохліб Дар’я, ученицяМогрицького навчально-виховного комплексу.
Вікова категорія 9-11 клас:
І місце - Куратченко Анна, ученицяНизівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Нишпоренко Дарія, ученицяЮнаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Вітаємо переможців, бажаємо їм успіхів в обласному етапі, а також дякуємо всім, хто взяв участь у районному етапі літературного конкурсу «Проба пера».
© 2018, Шищенко Наталія Миколаївна 250