СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

Адамдармен эмоционалдық қарым-қатынас

Категория: Всем учителям

Нажмите, чтобы узнать подробности

Сабақтың тақырыбы :Адамдармен эмоционалдық қарым-қатынас .

Драматизациялау  ойындар:  «Шалқан », «Бауырсақ», «Қызыл телпек»,

Сабақтың мақсаты:

1.Білімділік: Балаға адамдармен,құрдастарымен  қарым-қатынас дағдыларының  ерекшеліктерімен таныстыру.

 2.Дамытушылық :Оқушының өзінің сезімдерін көрсете білуін дамыту.

3.Тәрбиелік :Оқушыны еңбекқорлыққа,мейірімділікке  тәрбиелеу.

Білімділік,икемділіктер, дағдылар:эмоциялық  қарым-қатынастың ерекшеліктерімен таныстыру ,роль көмегімен өзінің сезімдерін көрсете білу.

 Сөздік:драматизация,роль.

 Сөйлеу тілін дамыту : Оқушының  рольге сәйкес келетін айқын және байланыстырып айту.

Сабақтың түрі: дамыту –түзету сабағы

Ойын материалы: ойыншықтар театры, «Ертегі» суреттерінің жиынтығы .

Оқыту әдістері:көрсету ,баламен бірге ойнау,түсіндіру,қимыл –әрекетті көрсету.

Сабақ барысы:

І.Ұйымдастыру кезеңі. Баламен амандасу ,құралдарын даярлау.

ІІ.Кіріспе : Тренинг.  Мен қандаймын ?

Мен-тілалғышпын,

Мен- қайрымдымын ,

Мен –үлкенді сыйлаймын ,

Мен –кішіге қамқормын,

Мен –күштімен,

Мен-ептімін,

Мен –бәрінен де мықтымын !

 

 ІІІ.Жаңа сабақ.

Драматизациялау  ойындар:  «Шалқан », «Бауырсақ»,

 «Қызыл телпек» ертегілерін мәнерлеп оқу арқылы оқушыға айтып беру, оқушының өзіне драматизациялату .

ІІІ.Жаңа сабақты бекіту :

 Бүгін қандай ертегілерді айттық ?

 Саған ойындар  ұнады ма?

 

 

Оқушыны мадақтап сабақты аяқтау.

Просмотр содержимого документа
«Адамдармен эмоционалдық қарым-қатынас»

Сабақтың тақырыбы :Адамдармен эмоционалдық қарым-қатынас .

Драматизациялау ойындар: «Шалқан », «Бауырсақ», «Қызыл телпек»,

Сабақтың мақсаты:

1.Білімділік: Балаға адамдармен,құрдастарымен қарым-қатынас дағдыларының ерекшеліктерімен таныстыру.

2.Дамытушылық :Оқушының өзінің сезімдерін көрсете білуін дамыту.

3.Тәрбиелік :Оқушыны еңбекқорлыққа,мейірімділікке тәрбиелеу.

Білімділік,икемділіктер, дағдылар:эмоциялық қарым-қатынастың ерекшеліктерімен таныстыру ,роль көмегімен өзінің сезімдерін көрсете білу.

Сөздік:драматизация,роль.

Сөйлеу тілін дамыту : Оқушының рольге сәйкес келетін айқын және байланыстырып айту.

Сабақтың түрі: дамыту –түзету сабағы

Ойын материалы: ойыншықтар театры, «Ертегі» суреттерінің жиынтығы .

Оқыту әдістері:көрсету ,баламен бірге ойнау,түсіндіру,қимыл –әрекетті көрсету.

Сабақ барысы:

І.Ұйымдастыру кезеңі. Баламен амандасу ,құралдарын даярлау.

ІІ.Кіріспе : Тренинг. Мен қандаймын ?

Мен-тілалғышпын,

Мен- қайрымдымын ,

Мен –үлкенді сыйлаймын ,

Мен –кішіге қамқормын,

Мен –күштімен,

Мен-ептімін,

Мен –бәрінен де мықтымын !


ІІІ.Жаңа сабақ.

Драматизациялау ойындар: «Шалқан », «Бауырсақ»,

«Қызыл телпек» ертегілерін мәнерлеп оқу арқылы оқушыға айтып беру, оқушының өзіне драматизациялату .

ІІІ.Жаңа сабақты бекіту :

Бүгін қандай ертегілерді айттық ?

Саған ойындар ұнады ма?



Оқушыны мадақтап сабақты аяқтау.