СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

Ашы? саба? 11сынып Пікірталас м?дениеті

Категория: Литература

Нажмите, чтобы узнать подробности

Пікірталас м?дениеті . О?ушыны? с?йлеу м?дениетін, ?зіндік ой - пікірін ашы? айта білу, баяндау шеберлігін, шы?армашылы?ын арттыра отырып, пікірталас м?дениеті сырларын ме?геруге ы?пал жасау. Білімді, б?секеге ?абілетті, шы?армашыл, с?йлеу м?дениеті жо?ары жеке т?л?а ?алыптастыру Ал?ан білімдерін ?з бетінше ж?мыста ?олдана алу?а жа?дай жасау. ?мірдегі ?р с?тке байыппен ?арау?а ?йрету.

Просмотр содержимого документа
«Ашы? саба? 11сынып Пікірталас м?дениеті»

Жамбыл облысы Жамбыл ауданы

Төлеген Тоқтаров атындағы орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

Төретаева Арайлым Дәулетбекқызы

ІІІ деңгейлік курс 2014ж


Қысқа мерзімді жоспар 11сынып

Күні

22.04.2015ж

Тақырыбы

Пікірталас мәдениеті .

Сабақтың мақсаты

Оқушының сөйлеу мәдениетін, өзіндік ой - пікірін ашық айта білу, баяндау шеберлігін, шығармашылығын арттыра отырып, пікірталас мәдениеті сырларын меңгеруге ықпал жасау.

Міндеті

Білімді, бәсекеге қабілетті, шығармашыл, сөйлеу мәдениеті жоғары жеке тұлға қалыптастыру

Алған білімдерін өз бетінше жұмыста қолдана алуға жағдай жасау. Өмірдегі әр сәтке байыппен қарауға үйрету.


Сабақтың типі

Жаңа білімді игеру

Сабақтың түрі

Аралас

Пән аралық байланыс

Қазақ әдебиеті

Күтілетін нәтиже

Сындарлы ойлай алады.Бір-бірімен ой талқы жасай алады.Бір-бірін құрметпен тыңдай алады. Пікірталас мәдениетінің тақырыбын, негізгі талаптарын біледі.


Ресурс

11 сынып «Мектеп» қазақ тілі

Сабақтың барысы


Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Ұйымдастыру кезеңі

2мин

Сәлемдесу Ұйымдастыру Топқа бөлу Сыныптың оқушыларды санау арқылы топқа бөлу. Сабаққа қатыспаған оқушыларды белгілеу. Түрткі сұрақ:


Бос уақытты қалай тиімді пайдалануға болады ?





оқушыларды санау бойынша топтасып, өз үстелдерінің басына жиналады.





Өткен сабақты тексеру

8мин

Миға шабуыл.

Жатығуды тексеру

Жұптық жұмыс \өткен сабақты талқылайды

Оқушылар жұппен бір-бірін жауап парағы арқылы тексеріп, бағалайды.

Критерийлер:

«5»- 0 қате

«4» - 1 қате

«3»- 2-3 қате

Жаңа білімді игеру

15мин

Пікір талас мәдениетімен танысу.Негізгі идеялар:

Қарсыласына тойтарыс берудің ең басты шарты-көз жеткізілген дәлелдерге негізделген ой қорытындысы.Логикалық қатеге ұрыну – бір ойдан екінші ойға көшіп кету. Пікірсайыста қолданылатын тәсіл-сұрақпен төпелеу.

.

Жаттығу талдау жұмыстары арқылы білімдерін Постермен қорғайды

Сабақ мақсатын айқындау

Жұпта ,топта талдайды

Қорытынды

Алған теориялық білімді практикада қолдана білу. Шығармашылық тапсырмалар. Пікірталас жасау.Қазіргі балалармен бұрынғы балалардың айырмашылығы


Жаттығумен жұмыс

Шығармашылық тапсырмалар


Бағалау

Мұғалім қорытынды бағаны өзі қояды.

Оқушылар бағалау критерийлер арқылы топтағы көршілерін бағалайды.

Үйге

Морфологиялық талдау жұмысы......Жаттығу


Оқушылар күнделіктеріне жазып алады.

Рефлексия


2.Бүгінгі сабақ несімен ерекшеленді?

Не білдім?

Не ұнады?

Сабақтан алған әсерім









Скачать

Рекомендуем курсы ПК и ППК для учителей

Вебинар для учителей

Свидетельство об участии БЕСПЛАТНО!