СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

Біріккен Ұлттар Моделі

Категория: Всем учителям

Нажмите, чтобы узнать подробности

Просмотр содержимого документа
«Біріккен Ұлттар Моделі»







КУРАТОРЛЫҚ САҒАТТЫҢ ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАРЫ


КЕЛІСІЛДІ:


Аға педагог-ұйымдастырушы-куратор

Айтмагамбетова А.С._____________

«___»_____________2018 жыл

БЕКІТЕМІН:


«Павлодар қ. Химия-биология бағытындағы

Назарбаев Зияткерлік мекетбі» филиалы

директорының ТЖЖ орынбасары

_____________ Акшулакова Б.К.

«___»________________2018 жыл



Сынып/Шаңырақ/Топ


11 В

Қатысқаны/

Қатыспағаны

Өткізу орны

Күні

Уақыты

Куратордың аты-жөні

Омарова Динара Балгабаевна


ХБ-102

09.10.2018

10:35-11:15

Педагогтың кәсіби дамуының мақсаты

Рухани адагершілік құндылықтары арқылы балалардың бойында тұлғалық қасиеттерін дамыту


Сабақтың тақырыбы

«UN Model

Біріккен Ұлттар моделі

Әлемдегі мәселелерді талқылап, шешу жолдарын ұсыну.»

Сабақты өту формасы


Сұрақ жауап

Жаңа ақпаратпен танысу

Сабақтың мақсаты

Орталық Азия БҰҰ I Халықаралық моделі Қазақстанның, сондай-ақ алыс және жақын шет елдердің белсенді әрі елдің болашағына алаңдаушылық танытатын жастарын әлемдік қоғамдастықтың жаһандық проблемаларын шешуге үйрету.

Күтілетін нәтижелер

Кейбір оқушылар біледі/қабілеттері бар:

Мақсат қоя біледі,мақсатқа жете алады.

Көп оқушылар біледі/қабілеттері бар:

Жетістікке жету үшін мақсат қоя алады.

Барлық оқушылар біледі/қабілеттері бар:

Тақырып бойыншы жалпы түсініктері қалыптасқан

Құндылықтар

«Мәңгілік ел»


Жауапкершілік;функционалдық сауаттылық;өмір бойы оқу

Физикалық-психологиялық тәрбие

НЗМ ДББҰ


Төзімділік, жауапкершілік

NIS Programm


Ынтымақтастық

НЗМ ДББҰ жобалары



«Туған елге тағзым» экскурсиялық және жергілікті экспедициясы

Қабілеттер

Тілдік

Жазу, сөйлеу дағдылары


Зерттеушілік

Ақпаратты ғаламтордан іздеу


Пәнаралық байланыс, алдыңғы тақырыппен байланыс

Тарих

Құрал-жабдықтар


Интерактивті тақталар, ноутбуктар


Уақыт


Сабақтың барысы

Қолданылатын ресурстар

Ұйымдастырушылық кезең

7 мин

Куратор: Сәлеметсіңдер ме,!

Ынтымақтастық атмосферасы: Шаттық шеңберіне тұрып, баяу музыка сазымен, көздерін жұмғызып, тәтті қиялға берілу. Қиялдарымен бөлісу. Қиялдарың өздеріңе қанат бітіріп, армандарыңа жетіңдер- деп сабаққа сәттілік тілеймін.

(Музыка ойнатқыш баяу әуен)



Негізгі кезең

6 мин






10 мин





5 мин








7 мин

БҰҰ моделі – ғаламдық мәселелерді шешуге ден қойған әлемнің әр қиырындағы ұшқыр ойлы азаматтардың басын біріктіретін платформа.

(БҰҰ моделі туралы қысқаша түсіктеме жүргізу.)



Видео бейнені көрі, талқылау.





Видеоны көріп, талқылау.


Балалар болашақта БҰҰ моделіне қызығушылықтарың болса осы видеода айтылған шарттарды орындап, қатысуға болады.








Видео көру, талқылау







https://www.youtube.com/watch?v=Gfoa7szUbLA



https://www.youtube.com/watch?v=RidvOPkTDJE






https://www.youtube.com/watch?v=9JNeKY_oaeY


Қорытынды кезең



10 мин

Бұл жолғы сынып сағатының мақсаты – БҰҰ жұмыс жүйесіне қызығушы жастардың басын біріктіріп, тұрақты дамуға қатысты сұрақтарды талқылау мен олардың шешімін табу үшін халықаралық платформа құру.  Әлемдік проблемаларды шешуге үйрету және дағдыландыру.