Пән: Алгебра
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:
Күні: 23.02.2017ж.
Сынып: 7 «В»
|
Мектеп: «Ы. Алтынсарин атындағы орта мектебі» КММ
Мұғалімнің аты-жөні: Худашева М. Р.
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:
|
Сабақ тақырыбы
|
Бөлімдері әр түрлі рационал бөлшектерді қосу және азайту
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
|
Бөлімдері әр түрлі рационал бөлшектерді қосуды және азайтуды біледі
|
Сабақ мақсаттары
|
Барлық оқушылар:Бөлімдері әр түрлі рационал бөлшектерді біледі және оларды қоса алады
Көптеген оқушылар:Бөлімдері әр түрлі рационал бөлшектерді біледі және оларды қосап, өрнектерді ықшамдай алады
Кейбір оқушылар:Күрделі есептер шығара алады
|
Жетістіккритерийлері
|
Бөлімдеріәртүрлірационалбөлшектерді, олардықосудыңнегізгіқасиетінбіледі, рационалбөлшектердіқосаалады, рационалбөлшектердіқосаотырыпөрнектердіықшамдайалады.
|
Тілдікмақсаттар
|
|
Құндылықтардыдарыту
|
Оқушыларды ойландыруға, ойын жеткізе білуге белсенділігін көтеруге, алған білімдерін тиімді пайдалануға дағдыландыру
|
Пәнаралықбайланыстар
|
Физика, Математика
|
АКТ қолдану дағдылары
|
|
Бастапқы білім
|
Бөлімдері әр түрлі рационал бөлшектерді қосу және азайту
|
Сабақбарысы
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
|
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
|
- Ұйымдастыру.
- Оқушыларды түгелдеу.
- Дайындығын тексеру
|
|
Сабақтыңортасы
|
Эвристикалықдеңгей – бөлшектердіқысқарт.
Эвристикалықдеңгей – бөлшектердіқысқарт (жауаптары).
Алгебралықдеңгей–бөлшектергеқосужәнеазайтуамалдарынорында.
Алгебралықдеңгей – бөлшектергеқосужәнеазайтуамалдарынорында (жауаптары).
Арифметикалықдеңгей – бөлшектердіңмәнінтабыңдар.
а
|
н
|
и
|
д
|
о
|
т
|
ф
|
81
|
-6
|
-1,5
|
-5
|
1
|
25
|
0
|
|
|
Сабақтыңсоңы
|
Үй жұмысы:
Бағалау
|
|
Саралау–оқушыларғақалайкөбірекқолдаукөрсетудіжоспарлайсыз? Қабілетіжоғарыоқушыларғақандайміндетқоюдыжоспарлапотырсыз?
|
Бағалау – оқушылардыңматериалдымеңгерудеңгейінқалайтексерудіжоспарлайсыз?
|
Денсаулықжәнеқауіпсіздіктехникасыныңсақталуы
|
|
Оқушылардың белсенділігіне байланысты бағалау
|
|
Сабақбойынша рефлексия
|
|
|
Жалпыбаға
Сабақтыңжақсыөткенекіаспектісі (оқытутуралыда, оқутуралыдаойланыңыз)?
1:
2:
Сабақтыжақсартуға не ықпалетеалады (оқытутуралы да, оқутуралы да ойланыңыз)?
1:
2:
Сабақбарысындасыныптуралынемесежекелегеноқушылардыңжетістік/қиындықтарытуралыненібілдім, келесісабақтарда неге көңілбөлуқажет?
|