СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

Екі өрнектің қосындысының кубы мен айырымының кубы

Категория: Математика

Нажмите, чтобы узнать подробности

Екі өрнектің қосындысының кубы мен айырымының кубы формулалары

Просмотр содержимого документа
«Екі өрнектің қосындысының кубы мен айырымының кубы»

Мектеп:

Күні: 09.02.18

Мұғалімнің аты-жөні: 

Сынып: 7 « »

Қатысқандар саны:20

Қатыспағандар саны:0

Сабақ тақырыбы

Екі өрнектің қосындысының кубы мен айырымының кубы формулалары

Сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары

7.2.1.13
қысқаша көбейту формулаларын білу және қолдану


Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар: Қысқаша көбейту формулаларын біледі

Кейбір оқушылар: Таңбаларда қателеседі

Жетістік критерийлері

Қысқаша көбейту формулаларының ережесін біледі.

Тілдік мақсаттар

Кубтар мен квадраттарды ажырата алады.

Түйінді сөздер: Артық, кем,формулалар,кубтар

Құндылықтарды дарыту


Оқушылар ынтымақтастық ортада жұмыс жасайды. Бір -бірінің пікірлерін тыңдауға, өз пікірін ашық айтуға дағдыланады

Пәнаралық байланыстар

Қазақ тілі,тарих

АКТ қолдану дағдылары

Презентация

Бастапқы білім


Квадраттар айырымының формуласын біледі

Сабақтың барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет


Ресурстар

Сабақтың басы

10 мин





Ұйымдастыру кезеңі

Топқа бөлу «Адасқан әріптер» әдісі

1топ- вавилон , ІІтоп -греция,ІІІ топ-

Топ басшыларын тағайындау.

Үй тапсырмасын тексеру-№33,12



























Қима қағаздар







Жұптық жұмыс:Конвертке 3 корточка салынады. Әр топтан 3 оқушы конверттен корточканы алып берілген есепті жұптасып орындайды
33.15.
(x+2
(x+3
(x+2

1 топ

+2a+1=

81-

25= 100-20z+

2 топ

64-= -8b+16=

100- = +14n+49=

49-16= 81+18b+=

3 топ

225-= 16-8t+=

169-= 400+40t+ =

0,64-9= 100-20k+=

Топтық жұмыс:
(b+5
5(1-b

(2b-3



Рефлексия: Бағдаршам түстері арқылы оқушылардың түсінгенін білу.

  • Қызыл түс – түсінген жоқпын;

  • Сары түс – әлі де практика қажет;

  • Жасыл түс – барлығы түсінікті.

Бағалау. Әр топтың топ басшылары бағалау парағы бойынша топ мүшелерінің бағаларын айтады. Содан кейін мұғалім жүйелеп оқушыларды нақты бағалайды. Үйге тапсырма :№ 33.18