СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

GETTING ABOUT THE TOWN план-конспект

Нажмите, чтобы узнать подробности

В разработке урока предлагается изучение знаков-правил поведения, повторение модальных глаголов

Просмотр содержимого документа
«GETTING ABOUT THE TOWN план-конспект»

ДОНЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТУСА

ПЕТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ ДОНЕЦЬКУ РАДИ











план – конспект уроку для 3 класу









Розробила:

вчитель англійської мови

Тишковець І.Ю.



















м. Донецьк, 2012р

Тема: Місто. Інструкції на вивісках та знаках

Мета: ознайомити учнів з модальними дієсловами must, mustn’t, can, would better, may, ввести нові лексични одиниці, тренувати вживання модальних дієслів та нових ЛО в усному монологічному та діалогічному мовленні, розширити фоновф знання учнів, виховувати культуру поведінки в громадських місцях.

Обладнання: зошит, підручник, картки для роботи в парах, зображення інформаційних знаків



Перебіг уроку

І. Організаційний момент

- Good morning, children! Nice to meet you! Today we will speak about notices we can see in the town/city and by the end of this lesson you’ll be able to understand what some important notices mean.

- Look at this notices.

- Where can you see them? Which can you see in the street? Which can you see in the museums or library? Which can you see on the doors of the buildings?

II. Основна частина

2.1. Введення нових ЛО (Ex. 2, p. 96)

- Look at the picture and tell what notices you can see

- Yes, you’re right. These notices we can see in the streets. They inform us what we shouldn’t or mustn’t do. Look.

We mustn’t eat or drink

We must put litter here or we mustn’t stay the litter

We mustn’t feed the animals

We shouldn’t walk on the grass

We mustn’t touch things

We can’t sit here

- So, let’s talk about modal verbs. CAN – виражає здатність, можливість або вміння, MUST – виражає сувору зобов’язанність, SHOULD – виражає те, що було б краще виконати або здійснити, CAN’T – виражає тимчасову неможливість виконати дію, MUSTN’T – виражає сувору заборону, SHOULDN’T – виражає те, чого виконувати не слід.

2.2. Закріплення ЛО, подання діалогу для читання (Ex. 1, p. 96)

- We have three children. They are on their weekends. Let’s read and translate the diologues about their behaviour. (Читання та переклад діалогу)

2.3. Відпрацювання лексико-граматичного матеріалу уроку. Складання діалогів.

- Ok, let’s make your own dialogues. You have some situation on your cards, make up the dialogues as an example. (Учні діляться на пари та складають власні діалоги за зразком у пдручнику)

1. 2.

3. 4. 5.

ІІІ. Заключна частина

- Your home tasks is Ex. 4, p. 97 – fill in

- Why was it important to understand notices? Which of the notices we discussed today: is the most useful, is useless, you can see very often, you never see?




Скачать

Рекомендуем курсы ПК и ППК для учителей

Вебинар для учителей

Свидетельство об участии БЕСПЛАТНО!