СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

Класна година «МОЯ СІМ’Я»

Нажмите, чтобы узнать подробности

Мета класної години розглянути з учнями поняття сім’ї ; вивести формулу ідеальної сім’ї; популяризація сім’ї у житті підлітків.

Просмотр содержимого документа
«Класна година «МОЯ СІМ’Я»»

Класна година

«МОЯ СІМЯ»

Мета: розглянути з учнями поняття сім’ї ; вивести формулу ідеальної сім’ї; популяризація сім’ї у житті підлітків.

Завдання: підвищення емоційного стану юнаків; формування активної життєвої позиції учнів.

Обладнання: дошка, на якій закріплене сонце та намальована квітка , яка наповнюється записами, які коментують учні.

Хід заняття

І. Привітання (вправа «Колективна розповідь» за метафоричними картами)

Учні обирають метафоричну карту по черзі та будують речення про сім’ю. Таким чином будується колективне оповідання про родину.



ІІ. Вправа «Значущі для мене люди»

Класний керівник пропонує намалювати схематично трьох найвагоміших для учнів людей та розповісти про них:

  • Хто вони?

  • Чим значущі для вас, чим дорогі?

Висновок: для більшості з нас найдорожчими є люди з нашої родини.

  • Що таке сім’я?

(Сім’я – це складова суспільства, утворена чоловіком та жінкою)

ІІІ. Вправа «Формула ідеальної сім’ї»

Кожному учню пропонується уявити свій ідеал сім’ї. Потім сформулювати, що повинна мати ідеальна родина (5 показників) і записати ці показники у стовпчик зліва. Листки передаються по колу. Кожен учень перечитує написані показники і той показник, який подобається помічає. Для підбивання підсумків кожен бере свій листочок, уважно переглядає помітки інших. Показники, які найбільше разів повторюються записуються на дошці – це і буде формула ідеальної сім’ї.



ІV. Вправа «Малюнок сім’ї»

Учні малюють свої родини.



V. Рефлексія

- Що більше сподобалось на класній годині?

- Що для себе винесли у життя з сьогоднішнього заняття?

- Який настрій відчуваєте?



Група 2-12





Вправа «Формула ідеальної сім’ї



Вправа «Значущі для мене люди»

Вправа «Малюнок сім’ї»



Обговорення класної години за чаєм з печивом