СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

Конспект ОУД по математике на тему : "Загадки. решаю примеры. Обвожу цифры " для предшкольного класса

Нажмите, чтобы узнать подробности

Конспект урока по математике. По этому плану учитель может провести урок в своем классе. В коснспекте объясняется что такое загадка и для чего она нужна детям. С помощью загадок они решают математические примеры и задачи. Обвожуть цифру 1. Изучают стих про число 1. 

Просмотр содержимого документа
«Конспект ОУД по математике на тему : "Загадки. решаю примеры. Обвожу цифры " для предшкольного класса»

Тақырыбы: №___ ҰОҚ

Жұмбақтар.Мысалдар шығарамын. Цифрларды бастырып жазамын.

Мектеп : М.Қашғари атындағы жаратылыстану бағытындағы мектеп- лицей

Күні:10.04.2020 ж

Пәні: Математика

Педагогтің аты-жөні:

Камбарбекова Саида Марипжановна

Сынып : 0-Б

Қатысқан балалар саны:

Қатыспаған балалар саны:

ҰОҚ-нің оқытылу мақсаттары:

Көрнекілік негізінде қарапайым мысалдар мен тапсырмаларды шешу.

Күтілетін нәтиже:

Барлық тәрбиеленушілер :

- көрнекіліктің негізінде қарапайым мысалдар мен есептерді оқиды

жəне заттар тобын қайта санау арқылы шешеді.

Көптеген тəрбиеленушілер:

-көрнекілік негізінде қарапайым мысалдар мен тапсырмаларды

шешеді.

Кейбір тəрбиеленушілер:

-қарапайым мысалдар мен есептерді өз бетінше құрастырады жəне

содан кейін көрнекіліктің негізінде оларды шешеді. «+» таңбасын заттарды қосатын таңба ретінде, «–» таңбасын

заттар тобынан алу (азайту) таңбасы ретінде түсінеді.

Тілдік мақсат:

Дағдыларды дамыту :

- сонларни ўсиш , камайиш тартибида санай олади;

- фикр алмашади;

- қозоқ, рус, инглиз тилларида сонларни атай олади;

-нарсаларни таққослайди

Көптілділік: сон – цифра-сан

Негізгі терминдер мен сөз тіркестері:

Олинги, кейинги, бирга орттир, бирга камайтир

Талқылауға арналған сұрақтар:

5+2, 5–2 деген жазбалардың нені білдіретінін айт.

Заттарды біріктіргенде немесе заттар тобынан бөліп алғанда

суреттегі жағдайды жазу үшін қандай таңба қою керек екенін

түсіндіре аласыңдар ма?

Мысалдарды жазуға саған қандай таңбалар көмектескенін

түсіндір.

Жазу:

  • 1 сонини ёзамиз

Өткен ҰОҚ-нен алған білім, білік

Нарсаларни санай олади, таққослай олади, олдинги, кейинги сонларни топа олади, фигуралар номини билади

Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

І. Жұмыс істеуге жағымды көңіл күй орнату

0-1 минут

II. Өмірлік тәжірибені маңыздандыру. Мақсатты болжам

2-5 минут

Кайфиятни кўтариш.

“Қуёшга ёрдам ” ўйини

  1. Жуфт сонларни атанг

  2. Тоқ сонларни атанг

  3. 1-10га ўсиш тартибида сананг

  4. 20-11гача камайиш тартибида сананг

Расмлар тагидан қуёшнинг ёнида топишмоқлар деган сўз чиқади.


https://fhd.multiurok.ru/ /img8.jpg


ҰОҚ-нің ортасы

III. Тақырып бойынша жұмыс

6-22 минут

Мақсат қою (проблемалық жағдай).

Топишмоқ нима?













1 – топшириқ. Топишмоқларни топамиз.











2 -топшириқ. 1 сонини ёзамиз.









3 -топшириқ. Расмлар асосида масала ечиб ўрганамиз.












https://i.pinimg.com/ --arithmetic-math-games.jpg



https://childdevelop.png


IV. ҰОҚ-нің қорытындысы. Рефлексия 23-25 мин

Бүгінгі сабақ туралы балалардың пікірлерін тыңдау. Сабақты балалардың көмегімен қорытындылау





Скачать

Рекомендуем курсы ПК и ППК для учителей

Вебинар для учителей

Свидетельство об участии БЕСПЛАТНО!