СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

Тазалықты сүйемін

Нажмите, чтобы узнать подробности

САБАҚ:

Тазалықты сүйемін

Жуынамын күнбе-күн.

Корней Чуковский. Кірқоймас.

Мектеп:М.Қаналиев

Күні:19.01.2018ж

Мұғалімнің есімі:Г.С Сагынгалиева

 

СЫНЫП: 2

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар: 0

Сабақ негізделген оқу

мақсаты

           

2.3.1.1 –мұғалім көмегімен оқылған шығарманы бөліктерге бөліп ,жоспарт құру

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар:

  • Оқулықта  берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырыпты меңгереді.

Оқушылардың басым бөлігі:

  • Тақырыптың  маңызы туралы  дәлелдеп айтып бере алады.

Кейбір оқушылар:

  • Мәтін мазмұнын айтып береді

Өткен білім

Ы.Алтынсарин Салақтық

Тілдік құндылық

Жуыну-умываться –washing up

Әдіс-тәсілдер

Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия.

Пәнаралық байланыс

Дене шынықтыру, дүниетану, қазақ тілі

Жоспарланған

уақыт

Жоспар

Ресурстар

Басталуы  5 минут

 

Ұйымдастыру бөлімі

Сыныпты қалыпқа келтіру

Үй жұмысын сұрау

«Қар кесек»

Бір оқушы тұжырым айтады, екінші оқушыға қар кесегін лақтырады ол келесі тұжырымды жалғастырады

Жасыңнан салақ  болсаң

Бара –бара былық боларсың

Айналдырған ауру алмай қоймас-осы мақалдар мәтіннің қай бөліміне сәйкес келеді

 

суретттер

 

«Қар кесек»

Ортасы   10минут

Білу және түсіну 10 минут

Суреттерге қарап өтетін тақырыпты болжау

Жуынамын күнбе-күн.

Корней Чуковский. Кірқоймас.

Орыс халқының атақты  жазушысы

Шын аты Николай Васильевич Корнейчуков

1882ж 31 наурызда дүниеге келген

Дәптермен жұмыс

Топқа бөлініп әр тпоқа, лидерлер бөлімдерді оқып, талқылайды кезекпен тақтаға шығып, түсіндіреді.

 

 

 

«Интервью» әдісі

 

 

 

 

 

 

Дәрумендерге бөлужеміс жидек,көкөністер

Сергіту сәті

2 минут

«Қыдырып қайтайық!»

би билеу

 

«Қыдырып қайтайық!» биі

 

Аяқталуы  20 минут

 

 

 

 

 

Рефлексия

Синтез

«Дөңгелек үстел»

 топқа 1парақ беріледі. Сол параққа тақырып  бойынша өз ойларын жазады

 

Бүгінгі сабақтан түсінгенім...

 

Түсінбедім       түсіндім             қолымнан келеді

 

 

 

 

       
 
   
 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Дөңгелек үстел»

Үйге тапсырма: «Салақтық» туралы досыңа кеңес жазып кел

 

Просмотр содержимого документа
«Тазалықты сүйемін»

САБАҚ:

Тазалықты сүйемін

Жуынамын күнбе-күн.

Корней Чуковский. Кірқоймас.

Мектеп:М.Қаналиев

Күні:19.01.2018ж

Мұғалімнің есімі:Г.С Сагынгалиева


СЫНЫП: 2

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар: 0

Сабақ негізделген оқу

мақсаты

2.3.1.1 –мұғалім көмегімен оқылған шығарманы бөліктерге бөліп ,жоспарт құру

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар:

  • Оқулықта берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырыпты меңгереді.

Оқушылардың басым бөлігі:

  • Тақырыптың маңызы туралы дәлелдеп айтып бере алады.

Кейбір оқушылар:

  • Мәтін мазмұнын айтып береді

Өткен білім

Ы.Алтынсарин Салақтық

Тілдік құндылық

Жуыну-умываться –washing up

Әдіс-тәсілдер

Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия.

Пәнаралық байланыс

Дене шынықтыру, дүниетану, қазақ тілі

Жоспарланған

уақыт

Жоспар

Ресурстар

Басталуы 5 минут


Ұйымдастыру бөлімі

Сыныпты қалыпқа келтіру

Үй жұмысын сұрау

«Қар кесек»

Бір оқушы тұжырым айтады, екінші оқушыға қар кесегін лақтырады ол келесі тұжырымды жалғастырады

Жасыңнан салақ болсаң

Бара –бара былық боларсың

Айналдырған ауру алмай қоймас-осы мақалдар мәтіннің қай бөліміне сәйкес келеді


суретттер


«Қар кесек»

Ортасы 10минут

Білу және түсіну 10 минут

Суреттерге қарап өтетін тақырыпты болжау

Жуынамын күнбе-күн.

Корней Чуковский. Кірқоймас.

Орыс халқының атақты жазушысы

Шын аты Николай Васильевич Корнейчуков

1882ж 31 наурызда дүниеге келген

Дәптермен жұмыс

Топқа бөлініп әр тпоқа, лидерлер бөлімдерді оқып, талқылайды кезекпен тақтаға шығып, түсіндіреді.



«Интервью» әдісі







Дәрумендерге бөлужеміс жидек,көкөністер

Сергіту сәті

2 минут

«Қыдырып қайтайық!»

би билеу


«Қыдырып қайтайық!» биі


Аяқталуы 20 минут






Рефлексия

Синтез

«Дөңгелек үстел»

топқа 1парақ беріледі. Сол параққа тақырып бойынша өз ойларын жазады


Бүгінгі сабақтан түсінгенім...



Түсінбедім түсіндім қолымнан келеді











«Дөңгелек үстел»

Үйге тапсырма: «Салақтық» туралы досыңа кеңес жазып кел