СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

" Олимпиада тапсырмалары -2018"

Категория: Математика

Нажмите, чтобы узнать подробности

Ойын түрінде өткен сабақ Сабақ - мұғалімнің ізденісінің нәтижесі. Күнделікті сабақтағы бір сарындылық оқушылардың сабаққа деген қызығушылығын жоғалтады. Сондықтан сабақты ыңғайына қарай түрлендіріп өткізсе, сабақтың мазмұнын аша түседі. 5 - сыныпта ондық бөлшектерді қосу, азайту күрделі тақырыптардың бірі болғандықтан, пысықтау сабағын ойын сабақ түрінде өткіздім. Сабақтың тақырыбы: Ондық бөлшектерді қосу және азайту Сабақтың мақсаты: Білімділік: Оқушылардың ондық бөлшектердің тарауы бойынша білім дәрежесін анықтап, алған білімдерін тиянақтап, қорытындылау. Дамытушылық: Ойлау қабілетін қарапайым ұғымдарын күрделіге қарай дамытуға бағыттау. Тәрбиелік: Оқушыларды шапшаңдыққа, батыл шешімге келуге тәрбиелеу. Сабақтың түрі: Ойын – сабақ Сабақтың барысы: 1 Ұйымдастыру бөлімі 2 Жалпы сыныппен жұмыс Математикалық жаттығу ( ауызша есептер) Шаңғы жарысы, коньки жарысы, биатлон 3. Үйге тапсырма 4. Жалпы сыныппен жұмыс «Қысқы олимпиада»  

Просмотр содержимого документа
«" Олимпиада тапсырмалары -2018"»


8 класс

1 тур. Письменная работа.

(Максимально оценивается в 30 баллов, по 10 баллов за каждый ответ на конкретно поставленный в теме вопрос)


Тема: Религии древнетюркского периода


1. Тенгрианство.

2. Несторианское христианство.

3. Буддизм, манихейство и зороастризм.



Ответы дать по существу вопроса.




8 сынып

1 айналым. Жазбаша жұмыс.

(Максимальды баға – 30 ұпай. Берілген нақты сұрақ 10 ұпаймен бағаланады)


Тақырып: Ежелгі түрік дәуіріндегі діндер


1. Тәңіршілдік.

2. Несториандық христиандық.

3. Буддизм, манихейлік және зороастризм.



Жауаптарды сұрақтың негізгі мәні бойынша бер.




9 класс

1 тур. Письменная работа.

(Максимально оценивается в 30 баллов, по 10 баллов за каждый ответ на конкретно поставленный в теме вопрос)


Тема: Древнее государство уйсунов III до н.э. - V в.


1. Территория и этническая принадлежность.

2. Общественное устройство, хозяйство и быт.

3. Политическая история уйсунов.



Ответы дать по существу вопроса.





9 сынып

1 айналым. Жазбаша жұмыс.

(Максимальды баға – 30 ұпай. Берілген нақты сұрақ 10 ұпаймен бағаланады)


Тақырып: Б.д.д ІІІ - V ғғ. Ежелгі Үйсін мемлекеті


1. Аймағы және этникалық тобы.

2. Әлеуметтік құрылым, экономика және өмір салты.

3. Үйсіндердің саяси тарихы.



Жауаптарды сұрақтың негізгі мәні бойынша бер.




10 класс

1 тур. Письменная работа.

(Максимально оценивается в 30 баллов, по 10 баллов за каждый ответ на конкретно поставленный в теме вопрос)


Тема: Культура Казахстана в XVIII в.


1. Казахская литература.

2. Исторические рассказы.

3.Музыкальное искусство и айтысы.



Ответы дать по существу вопроса.





10 сынып

1 айналым. Жазбаша жұмыс.

(Максимальды баға – 30 ұпай. Берілген нақты сұрақ 10 ұпаймен бағаланады)


Тақырып: XVIII ғасырдағы Қазақстанның мәдениеті.


1. Қазақ әдебиеті.

2. Тарихи әңгімелер.

3. Музыкалық өнер және айтыс.



Жауаптарды сұрақтың негізгі мәні бойынша бер.




11 класс

1 тур. Письменная работа.

(Максимально оценивается в 30 баллов, по 10 баллов за каждый ответ на конкретно поставленный в теме вопрос)


Тема: Культура Казахстана в тюркский период (IX-начало XIII вв.)


1. Городская культура, ремесло, архитектура и искусство.

2. Духовная культура. Распространение ислама.

3. Наука и литература.



Ответы дать по существу вопроса.




11 сынып

1 айналым. Жазбаша жұмыс.

(Максимальды баға – 30 ұпай. Берілген нақты сұрақ 10 ұпаймен бағаланады)


Тақырып: Қазақстанның түрік дәуіріндегі мәдениеті


1. Қала мәдениеті, қол өнер, археология және өнер.

2. Рухани мәдениет. Исламның таралуы.

3. Ғылым және әдебиет.



Жауаптарды сұрақтың негізгі мәні бойынша бер.