СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

Разроботка урока на тему In town

Нажмите, чтобы узнать подробности

это разработка урока нат тему In Town по английскому языку для 6 класса

Просмотр содержимого документа
«Разроботка урока на тему In town»



САБАҚ: Ағылшын тілі.

Мектеп: «Айнабұлақ» негізгі орта мектебі

Күні: 17.11.2017.жыл

Мұғалімнің аты-жөн: Ташметова Гулирух Абдижаппаровна

Сынып :6 “A,B,V”

Қатысқандар:

Қатыспағандар:

Сабақтың тақырыбы:

In a town



Сабақ негізделген оқу мақсаттары

To teach about names of things in a town

Сабақтың мақсаттары.


Барлық оқушы орындай алады:

Жаңа сөздерді оқый алады аудармасын біледі

Оқушылар көпшілігі орындай алады:

Берілген тапсырмаларды басқалардың көмегісіз орындай алады. жаттығулар орындайды

Кейбір оқушылар орындай алады:

Сөздік қорлары артып, оқу, жазу,сөйлеу дағдылары және сыни ойлау қабілеттері артады, ағылшын тілінде айтады және сурақтар қояды .

Тілдік мақсат









Оқушылар:

жазуды , жаттығу жұмыстарын орындай алады.

Негізгі сөздер мен тіркестер:

Bank, car park, post office, police station, hospital, department store

Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер

Vocabulary for direction.

Талқылауға арналғанан тапсырмалар

Work with a friend. Look at the map and imagine you’re in Albert Square. Make at least one more converstation.

Сіз неліктен......екенін айта аласыз ба?

How do you say these words in your language?

Жазылым бойынша ұсыныстар

  • Ex4a,b p51

Алдыңғы тақырып

Past simple was/were

Жоспар

Жоспар

ланған уақыт 40 мин


Жоспарланған тапсырмалаp:

Мақсаты

Ресурстар

Сабақтың басы

3мин



7мин





Сабақтың ортасы

15мин





3мин






2мин



10 min




7мин










  • Ұйымдастырылу кезеңі

Оқушыларды жылы жүзбен қарсы алу

Good afternoon pupils, how are you?

Are you ready for the lesson?

  • Оқушыларды топқа біріктіру;

«Сиқырлы сандық» әдісі арқылы топқа бөлу

: come here please, take this sweets and divide 2groups

Үй тапсырмасын сұрау

“ақылды доп” әдісі арқылы үй тапсырмасын сұраймын. Мұнда оқушыларға доп лақтырып үйге берілген сөздерді сұраймын


Жаңа сабақ: In a town

Сабақты оқушылар сыни тұрғыдан ойлауын қалыптастыру үшін “ Кім шапшаң”әдісі арқылы бастаймын, онда топдағы оқушыларға сұрақ қоямын.

Cөздікпен жұмыс

Жаңа сөздерді оқулықтан бір- екі рет оқып беремін, оқушылар есте сақтап қалғанын тексеру мақсатында өздеріге жаңа сөздерді оқытамын. Сөздік дәптерлеріге көшіріп жазады.

Сергіту сәті

What is this?” ойыны


Оқулықпен жұмыс

Can you say the names of other places on the map?

Exercise3.p51 Reading. The text

Ex3. answer the questions

Карточкалар мен жұмыс сәйкестендіру.

Bank,

car park,

post office,

police station,

hospital,

department store,

shoe shop,

clothes shop,

chemist’s

newsagent’s

Ұйымдастыру, сабаққа қызықтыру, ынтымақтастық және сыныпта жағымды ахуал орнату мақсатында.



Үй тапсырмасын пысықтау



Жаңа тақырып мазмұнын жан- жақты ашуға үйрету


Топта жұмыс жасауға сыни ойлануға, өз пікірін еркін айтуға және сөйлеуге үйрету



Оқушыларды оқулықпен жұмыс істеуге үйрету.







Сабақты қалай меңгергенін анықтау.













стикерлер




доп














компьютер




оқулық







Карточка



Сабақтың соңы.

5 мин




Қорытынды.

Кері байланыс. «Екі жұлдыз, 1 тілек» .

Үйге тапсырма: ex. 4 p51

Жаңа тақырыпты қаншалықты меңгергенін білу және қызығушылығын ояту


Қосымша ақпарат Дұрыс жазады

Мысал келтіреді

Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?

Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыс

Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері

АКТ-мен байланыс

Құндылықтардағы байланыс

А деңгейдегі оқушыға- бір сөйлемді талдау

В деңгейдегі оқушыға мысал келтіру

С деңгейдегі оқушыға мәтін құрастыру

Тапсырмаларда жақсы қатысқан оқушыларға смайликтер беремін. Сабақ соңында соған қарап қорытынды баға қоямын

Қазақ тілі, орыс тілі.

Жаңа тақырыпқа сай схемаларды слайдта көрсетемін

Рефлексия

Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау нәтижелері тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішіндеүлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?

Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз


Сабақтың масаттары шынайы болды,оқушылар жаңа тақырыпты кеңінен түсініп,қолдануды үйренді.Сыныптағы ахуал, оқушылардың көңіл – күйлері жақсы болды.Жоспарланған шаралар түгел орындалды. Оқушылар белсенді қатысты.Келесі сабақта кері байланысқа көбірек көңіл бөлемін.

Қорытынды бағамдау

Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да,оқуды да ескеріңіз)?

1:Уақытты тиімді пайдаландым


2: Оқушылардың қызығушылығы мен белсенділігі жоғары болды

Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады (оқытуды да,оқуды да ескеріңіз)?

1:


2: Топтық жұмыс пен «кім жылдам» әдісі


Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?


1: Деңгейі әр түрлі оқушылармен жұмысты күшейту

2: Оқушылардан алынған кері байланыстың маңыздылығын білдім