СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

"Санап ?йренейік" 1 сынып?а арнал?ан саба? жоспары

Категория: Прочее

Нажмите, чтобы узнать подробности

1 сынып?а арнал?ан ?ыс?а мерзімді саба? жоспары. Саба? жоспары о?ушыларды санау?а т?елдіруге ба?ыттал?ан.

Просмотр содержимого документа
«"Санап ?йренейік" 1 сынып?а арнал?ан саба? жоспары»

Пәні :

Сабақ тақырыбы

қазақ тілі

Санап үйренейік


«№19 орта мектебі» КММ

Күні

18.04.2016

Мұғалімнің аты-жөні: Шегирова Н.Б.

Сынып


Қатысқандар:

Қатыспағандар:

1 «Е»сынып




1 «И»сынып




Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары

Санап үйрену тақырыбы төңірегінде сөйлей біледі, жаңа сөздерімен танысады. 

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар орындай алады: Тақырып бойынша сөздерді түсінеді. Аудара алады.

Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Тақырып бойынша сұрақтарға жауап бере алады

Кейбір оқушылар орындай алады:Тақырып бойынша қысқаша айта алады.

Тілдік мақсат

Оқушылар орындай алады: бір-бірімен сөйлесе алады

Тақырыпқа қатысты сөздік қор мен терминдер: апта,ай, бүгін, ертең, кеше

Диалог құруға / шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер:

Талқылауға арналған сұрақтар:

  1. Сен 10-ға дейін санай аласыңба?

  2. Неше алма?

  3. Мынау не?

Пәнаралық байланыс


Ынтымақтастық ортасын құру

(2 мин)


«Шаттық шеңбері» стратегиясы, сәлемдесу

Амансың ба, алтын күн,

Амансың ба, көк аспан.

Амансың ба, достарым,

Сендерді көрсем қуанам.




Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығу түрлері

ресурстар

Сабақтың басы

Сөздермен жұмыс

3мин

-Балалар, видео тамашалайық.

-Видео не туралы?

-Ішінде не бар?

Сабақтың тақырыбына шығуға ойландыру

Бағалау дескрипторлары ұсынылады.

«5» - тақырып бойынша қысқаша айта алады. Қысқаша сұрақтарға жауап бере алады.

«4» - тақырып бойынша сұрақтарға жауап бере алады

«3» - тақырып бойынша сөздерді түсінеді. Аудара алады.



Слайд көрсету

Сабақтың ортасы


(10мин)




  • Сөздікпен жұмыс: апта-неделя, күн-день, қай?- какой, ертең-завтра, бүгін- сегодня, кеше-вчера

а) сөз тіркестерін құрайды.

б) сөйлем құрайды.

в)Кім көп сөзді естеріне сақтады екен

Сергіту жаттығуы

Кітаппен жұмыс

  • Мультфильм тамашалау


Сабақтың соңы

Рефлексия

1мин

«бас бармақ» бойынша кері байланыс


Үй тапсырмасы: Санамақ жаттау





Қосымша ақпарат


Саралау

Дарынды бала ( көшбасшы), СТО , басқалардың жауабына баға береді

Үлгерімі нашар.



Рефлексия

Сабақ мақсаты мен міндеттері орындалды ма?



Білім алушылар бүгін не үйренді?


Сабақ қалай , қандай деңгейде өтті?


Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма?

(тапсырмалар сәйкес болды ма?)


Сабақтағы ахуал қандай болды?

Уақыт есебінен ауытқулар болды ма?


Жоспарға қандай өзгеріс енгізділді, неге?

-------

Қорытынды бағалау

Ең жақсы өткен екі нәрсе(оқыту және оқуға қатысты)


Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді ( оқыту мен оқуға қатысты)?


Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім?