СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

Сценарій виступу екологічної агітбригади “Краплинки”

Категория: Внеурочка

Нажмите, чтобы узнать подробности

Мета:

  1. поглибити знання учнів про екологічну ситуацію країни, проджерела забруднення води;

  2. розвивати бажання брати активну участь у збереженні водних екосистеми держави;

  3. виховувати почуття любові до природи рідного краю;

  4. формувати ціннісне ставлення до природи.

Обладнання: Мультимедійна презентація, наочні засоби, сценічні костюм.

 

Просмотр содержимого документа
«Сценарій виступу екологічної агітбригади “Краплинки”»

Сценарій виступу екологічної агітбригади

Краплинки”

Мета:

  • поглибити знання учнів про екологічну ситуацію країни, про джерела забруднення води;

  • розвивати бажання брати активну участь у збереженні водних екосистеми держави;

  • виховувати почуття любові до природи рідного краю;

  • формувати ціннісне ставлення до природи.

Обладнання: Мультимедійна презентація, наочні засоби, сценічні костюм.


Хід заходу

За сценою лунає голос.

Ведучий: Пані та панове! Зустрічайте екологічну агітбригаду «Краплинки».

Під музику Ані Лорак « Оранжевые сны» виходять члени команди

Пісня

Знов зібрались в залі діти

Щоб всім нагадати,

Як на світі треба жити

 Щоб планету зберігати.

Ми зібрались небайдужі

Рідну землю захистити,

Бо не можна і надалі

Так, як зараз, далі жити.

Приспів:

Ми зібралися гуртом,

«Сполох»  наш – то крик душі,

Рідну землю збережемо

Для всіх дітей!

«Сполох» наш почуйте всі

Нам у цьому світі жити

А губить,

Не дамо планету ми!


Учень 1: Ми – шкільна агітбригада

Екології громада.

Учень 2: У цей день, в щасливий час

Раді привітати вас.

Учень 3: Ми прийшли не для забави,
В нас до вас важливі справи.

Учень 4: Серйозні питання
Наше екологічне виховання.

Учень 5: Слухайте!

Учень 6: Почуйте!

Учень 7: Відчуйте серцем!

Учень 8: Збагніть розумом!

Учень 9: Зрозумійте душею!

Учень 10: Відчуйте природу в собі.

Учень 11: Екологічну діяльність школи прийшли показати,

Учень 12: Про необхідність збереження водойм вийшли розказати.

Вас вітає екологічна агітбригада Всі: «Краплинки».

Учень 13: Наша мета – боротьба за чистоту і економію спільного багатства людей на Землі.

Всі:Води!

Учень 14: Наш девіз:(всі) У радості й горі, у щасті й біді

Слава чистій, цілющій воді!

Життя немає без води, і ми це знаємо

Пам’ятаймо всюди і завжди.

Всі:Ми за воду відповідаємо!


Учень 1: Ми зібралися для того, щоб нагадати вам що сьогодні - 22 березня «Всесвітній день води».


Учень 2: Основна ідея Всесвітнього дня водних ресурсів — закликати країни всього світу для вирішення глобальної проблеми нестачі питної води на планеті.

Учень 3: Зберегти водні ресурси, об'єднати громадськість навколо проблем, пов'язаних з необхідністю захисту водойм. 


Учень 4: Вода ж – провісниця природи,
Всього живого на землі,
Без неї неможливі сходи,
І сходи зерна у ріллі!


Учень 5: Вода і в людях і в тваринах
Вода і в горах у снігах
В сніжинках, в дощових краплинах
І в океанах і в морях.
Разом: «Усе життя у цій краплині. Тож бережи її дитино».


Учень 6: Куди тече водичка і звідки витіка?
Чому ж ти не прозора? Чому брудна така?
Вона тече до моря, несе отруту й гидь…
Річки вмирають – горе! Ну, як це припинить?


Учень 7: Взимку, влітку – і завжди,
Так потрібна нам вода.
Як без неї жити? От біда!


Учень 8: Хто водойми нищить –
То й не має права жить!
Швидше його треба зупинить!
Разом: «Усе життя у цій краплині. Тож бережи її дитино!»


Учень 9: Існує думка, що вся система річок, джерел – це артерії Землі, вода тече так само, як кров в тілі людини.

Учень 10: Ніщо не може в світі жити

Коли не матиме що пити.

Вода питна – то є бальзам

Вона несе здоров’я нам!

Учень 11: Про проект «Вода – джерело життя» розкажемо,

Над яким ми працювали.

Учень 12: У нас є джерело на честь вмч. Пантелеймона цілителя.

Учень 13: Ви дізнаєтесь про значення цього джерела для нашого селища, а розповість вам учень 4-А класу Голік Кирило.

Учень 4-А класу Голік Кирило (презентація)


Учень 1: Наша екологічна агітбригада  про добрі справи агітувати рада!

Учень 2: Навколо струмочка та ставків вербичку бережи і захищай!

Учень 3: І назавжди пам’ятайте

Учень 4: Якщо не врятуємо земні ми води,

Учень 5: То і майбутнього у нас з вами не буде!


Учень 6: А тепер хочемо всіх вас запитати

Учень 7: Просимо відповіді дати «Так. чи «Ні.»

Проводиться гра з залом

Учень 8: Хочете джерела чисті мати?

Учень 9: Хочете про Землю всі співати?

Учень 10: А ви ранковою водою умиваєтесь?

Учень 11: Про природу дбаєте?

Учень 12: Байдужих будемо турбувати?

Учень 13: Землю рідну звеселяти.


Учень 1: То ж, любі друзі, не баріться

За справу дружно всі беріться!

Учень 2: Я вірю в те, що Бог простить нас знов.

Учень 3: Ми захистив природу – рідну матір.

Учень 4: Що буде мир і щастя, і любов,

Учень 5: І сонце буде білий світ ласкати.

Учень 6: Природа – мати для вас, для них, для нас –

Учень 7: Нам треба пам’ятати

Учень 8: Щоденно, повсякчас!


Учень 9: Бо загине все живе на Землі.

Ти будь-ласка воду чистою збережи!

Фінальна пісня «Вода» Бучинська К.

1 куплет

Не питай мене, де блиск в очах,
Бо моя душа – то мій білий птах,
А ледачий ти, наче темна ніч,
Про байдужість ти, не кажи мені.
Небо і земля, квіти і поля –
Без води усе просто не життя.

Приспів
Ой вода, чиста вода
Тече вниз, крізь темний гай.
Якщо сам не збережеш воду,
То й в природи не питай.


2 куплет

Не цвіте земля, вся спустошена,
Не росте трава, вітром скошена,
Не живе добро, у душі твоїй
Посилилось зло, та й полинуло
Небо і земля, квіти і поля –
Без води усе, просто не життя!
Приспів той же.