| Сабақтың тақырыбы: | The internet games |
| Сабақтың мақсаты: | Сыни тұрғыдан ойлай отырып, жаңа сөздерді қолдану арқылы “The internet games” туралы сөйлеуге үйрену. |
| Күтілетін нәтиже | Оқушылар ағылшын тілінде “The internet game” туралы айтуға үйренеді. Шығармашылық қабілеттері іс-әрекетте көрінеді. Ағылшын тілінде өз ойларын еркін айтады |
| Қолданылатын модульдер: | Сын тұрғысан ойлау, диалогтық оқыту, оқыту үшін бағалау, көшбасшылық. |
| Негізгі дерек көздер | Макркер, стикер, |
| Сабақ барысы |
| Сабақ кезеңдері | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті |
| 1. Ұйымдастыру кезеңі | Оқушылармен сәлемдесу Көңіл-күйлерін сұрау; «Шаттық шеңбер»- ойыншық арқылы бір-біріне жақсы тілек білдіреді. 1-2 санау арқылы топқа бөледі. | Мұғаліммен амандасады, көңіл-күйлерімен бөліседі және мұғаліммен көңіл-күйлерімен бөліседі.Бір-біріне тілек айту арқылы қарым-қатынысқа түсу; Өз ұсыныстарын білдіреді. |
| 2. Үй тапсырмасын тексеру | Шағарманы тексереді | Үйде жазып келген шығарманы оқиды. |
| 3. Жаңа материалдың таныстырылымы | Сұрақтарға жауап беру арқылы жаңа сабақты ашу. What do your know about internet? What kind of games do you play? When did the term “Internet” appear? | Оқушылар мұғалімнің қойған сұрақтарын жауап береді. |
| 4. Негізгі бөлім (Complete the chart) | On-line  Web-site S pam   E-mail Virus What words come to your mind when you hear the word “Internet”? Write them down | Оқушылартопта интернетпен байланысты сөздері жазады, талдайды. |
| 5. Writing definitions of the word | Берілген сөздердің анықтамаларын жазады. | Browser | | | Web-site | | | Hacker | | | On-line | | | Provider | | | Spam | | | User name | | | E-mail | | | Virus | | | Оқушылар топта сөздердің анықтамаларын жазады. |
| 6. Reading the text. | Оқушыларға мәтін таратады.They made a list of advantages and disadvantages of using the Internet. | Оқшылар мұғалімнің берілген тапсырмасын орындайды. |
| 7. Сергіту сәті | Тренинг ұйымдастырады | Тренингке қатысады |
| 8. Choose the right variant. | Оқушыларға сұрақтар ұсынады. Тапсырманы әр оқушы жеке- жеке орындайды.. The founder of Internet is the agency: DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency) Valentino Adidas 2. The developed network of computer communication was made by: Bill Gates Henry Ford Paul 1971. Ray Tomlinson offers to use for created E- mail system the symbol: @ :-) When did the term “Internet” appear? 1983 1985 1989 5. 1988 is the birth of the first: hacker provider virus “worm” 6. When Internet became accessible to general public? 1990 1995 2000 | Оқушылар берілген сұрақтарға жеке- жеке жауап береді.Жауаптарын жұпта, топта тексереді. |
| 9. Write an e - mail message to your teacher. | Мұғалімдеріне хат жазуғ тапсырма береді. Write an e - mail message to your teacher about the lesson, using the phrases given above. Try to underline: | Сабақ жөнінде не түсінгені жайлы, қаншалықты қызықты болғаны жайлы мұғлімдеріне хат жазады. |
| 11. Рефлексия | Топтың әр мүшесі рефлексия жасайды. 5 мин Мен білдім Мен білемін Мен білгім келеді. |
| 12. Бағалау | «Блоб» ағашын бояу арқылы бағалау, топты бағалау. |
| 13. Үй тапсырмасы | Use, ICQ, Microsoft Outlook, Aldus PageMaker, Corel Draw, shareware сөздерімен сөйлем құрастыру |
Choose the right variant.
2. The developed network of computer communication was made by:
5. 1988 is the birth of the first:
6. When Internet became accessible to general public?