СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до 22.05.2025

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

Тема уроку: “Звичайні дроби та дії над ними”

Категория: Математика

Нажмите, чтобы узнать подробности

Урок успіху.

Тема: Розв’язування вправ на всі дії із звичайними дробами.

Мета: - навчальна: систематизувати і узагальнити теоретичні і практичні знання учнів з теми в процесі розв’язування вправ і задач;

            - розвиваюча: стимулювати творчу та пізнавальну діяльність учнів, розвивати навички самореалізації, співпраці, вміння аналізувати, оцінювати свої дії та дії інших, сприяти розвитку логічного мислення;

            - виховна: виховувати увагу, наполегливість, працьовитість, самостійність, відповідальність та вимогливість до себе.

Хід уроку.

І. Організація класу.

Шановні учні. Сьогодні у нас з вами підсумковий урок з теми «Звичайні дроби та дії над ними».

Слайд №1. (Тема уроку)

Ми весь урок будемо працювати разом, тому я розраховую на вашу підтримку та допомогу. Кожному з вас я хочу побажати, щоб на цьому уроці ви були:

Показать полностью

Просмотр содержимого документа
«Тема уроку: “Звичайні дроби та дії над ними”»

Тема уроку:  “ Звичайні дроби та дії над ними” Вчитель математики Божик Л.В.

Тема уроку:

Звичайні дроби та дії над ними”

Вчитель математики Божик Л.В.

« У » - усміхненими « С » - спокійними « П » - прогресивними  « І » - ініціативними « Х » - хоробрими Вчитель математики Божик Л.В.

« У » - усміхненими

« С » - спокійними

« П » - прогресивними

« І » - ініціативними

« Х » - хоробрими

Вчитель математики Божик Л.В.

Урок успіху Вчитель математики Божик Л.В.

Урок успіху

Вчитель математики Божик Л.В.

Вчитель математики Божик Л.В.

Вчитель математики Божик Л.В.

Вчитель математики Божик Л.В.

Вчитель математики Божик Л.В.

Мета уроку: -- навчальна: систематизувати і узагальнити теоретичні і практичні знання учнів з теми в процесі розв’язування вправ і задач; -- розвиваюча: стимулювати творчу та пізнавальну діяльність учнів, розвивати навички самореалізації, співпраці, вміння аналізувати, оцінювати свої дії та дії інших, сприяти розвитку логічного мислення; -- виховна: виховувати увагу, наполегливість, працьовитість, самостійність, відповідальність та вимогливість до себе.  Вчитель математики Божик Л.В.

Мета уроку:

  • -- навчальна: систематизувати і узагальнити теоретичні і практичні знання учнів з теми в процесі розв’язування вправ і задач;
  • -- розвиваюча: стимулювати творчу та пізнавальну діяльність учнів, розвивати навички самореалізації, співпраці, вміння аналізувати, оцінювати свої дії та дії інших, сприяти розвитку логічного мислення;
  • -- виховна: виховувати увагу, наполегливість, працьовитість, самостійність, відповідальність та вимогливість до себе.

Вчитель математики Божик Л.В.

Вчитель математики Божик Л.В.

Вчитель математики Божик Л.В.

Перевірка домашнього завдання Вправа № 505. Відповідь: 1). С (1,24); А ( ) ; Е (1,243); Д (1,2(43)); В (1,2(4)).  2). В 1,2(4)). Вправа № 507. Відповідь: 1). 6,37;  2). 3,(461538). Вправа № 509. Відповідь: 1). А) 0,0; Б) 0,1.  2). А) 6.4; Б) 6,5. Вчитель математики Божик Л.В.

Перевірка домашнього завдання

Вправа № 505.

Відповідь: 1). С (1,24); А ( ) ; Е (1,243); Д (1,2(43)); В (1,2(4)).

2). В 1,2(4)).

Вправа № 507.

Відповідь: 1). 6,37;

2). 3,(461538).

Вправа № 509.

Відповідь: 1). А) 0,0; Б) 0,1.

2). А) 6.4; Б) 6,5.

Вчитель математики Божик Л.В.

Розминка - кросворд Дріб у якого чисельник менший знаменника. Число на яке ділиться дане. Результат дії ділення. 1/90 частина прямого кута. Добуток кількох рівних множників. Числа, які діляться на 2. Дріб, чисельник якого більший, або дорівнює знаменнику. Рівність, що містить невідоме. Яке з наведених чисел ділиться на 2 і на 5 одночасно: 7;25;13;40;19. Число, яке має тільки два дільника:1 і саме це число . П Р А В 1. И 4. Л 2. Ь Н И 3. 7. 6. Й 5. 10 8. 9. Ь Д І Л Ь Н И К Ч А С Т К А Г Р А Д У С С Т Е П І Н Ь П А Р Н И М И Н Е П Р А В И Л Ь Н И М Р І В Н Я Н Н Я С О Р О К П Р О С Т Е  Вчитель математики Божик Л.В.

Розминка - кросворд

  • Дріб у якого чисельник менший знаменника.
  • Число на яке ділиться дане.
  • Результат дії ділення.
  • 1/90 частина прямого кута.
  • Добуток кількох рівних множників.
  • Числа, які діляться на 2.
  • Дріб, чисельник якого більший, або дорівнює знаменнику.
  • Рівність, що містить невідоме.
  • Яке з наведених чисел ділиться на 2 і на 5 одночасно: 7;25;13;40;19.
  • Число, яке має тільки два дільника:1 і саме це число .

П

Р

А

В

1.

И

4.

Л

2.

Ь

Н

И

3.

7.

6.

Й

5.

10

8.

9.

Ь

Д

І

Л

Ь

Н

И

К

Ч

А

С

Т

К

А

Г

Р

А

Д

У

С

С

Т

Е

П

І

Н

Ь

П

А

Р

Н

И

М

И

Н

Е

П

Р

А

В

И

Л

Ь

Н

И

М

Р

І

В

Н

Я

Н

Н

Я

С

О

Р

О

К

П

Р

О

С

Т

Е

Вчитель математики Божик Л.В.

Бліц - опитування 1.Що таке дріб? 2.Назвіть основну властивість дробу. 3.Як називається дія ділення чисельника і знаменника дробу на одне число? 4.Який дріб називається нескоротним? 5.Як додати, або відняти дроби з різними знаменниками? 6.Що називається добутком звичайних дробів? 7.Як помножити два мішаних числа? 8.Як знайти дріб від числа? 9.Які числа називають взаємно оберненими? 10.Як поділити звичайний дріб на звичайний? 11.Як знайти число за значенням його дробу? 12.Як піднести до квадрату мішане число? Вчитель математики Божик Л.В.

Бліц - опитування

1.Що таке дріб?

2.Назвіть основну властивість дробу.

3.Як називається дія ділення чисельника і знаменника дробу на одне число?

4.Який дріб називається нескоротним?

5.Як додати, або відняти дроби з різними знаменниками?

6.Що називається добутком звичайних дробів?

7.Як помножити два мішаних числа?

8.Як знайти дріб від числа?

9.Які числа називають взаємно оберненими?

10.Як поділити звичайний дріб на звичайний?

11.Як знайти число за значенням його дробу?

12.Як піднести до квадрату мішане число?

Вчитель математики Божик Л.В.

Вчитель математики Божик Л.В.

Вчитель математики Божик Л.В.

«Зібратися разом – це початок, триматися разом – це прогрес, працювати разом – це успіх.»   Генрі Форд –  американський підприємець. Вчитель математики Божик Л.В.

«Зібратися разом – це початок, триматися разом – це прогрес, працювати разом – це успіх.»

Генрі Форд –

американський підприємець.

Вчитель математики Божик Л.В.

Вчитель математики Божик Л.В.

Вчитель математики Божик Л.В.

ШИФРУВАЛЬНИК Л І С Г Й Е Б Т Л Вчитель математики Божик Л.В.

ШИФРУВАЛЬНИК

Л

І

С

Г

Й

Е

Б

Т

Л

Вчитель математики Божик Л.В.

“ Успіх – це тільки 10% таланту і 90% щоденної наполегливої праці.” Білл Гейтс Білл Гейтс є засновником корпорації Майкрософт ( Microsoft Corporation) ( читається майкрософт корпорейшн ) — багатонаціональна корпорація комп'ютерних технологій із всесвітнім продажем в 39 790 млн долл. США і 71 553 працівниками в 102 країнах є найбільшою у світі компанією — виробником програмного забезпечення.  Найпопулярнішими продуктами корпорації є операційні системи Microsoft  Windows і офісний пакет Microsoft  Office . Вчитель математики Божик Л.В.

Успіх – це тільки 10% таланту і 90% щоденної наполегливої праці.”

Білл Гейтс

Білл Гейтс є засновником корпорації Майкрософт ( Microsoft Corporation) ( читається майкрософт корпорейшн ) — багатонаціональна корпорація комп'ютерних технологій із всесвітнім продажем в 39 790 млн долл. США і 71 553 працівниками в 102 країнах є найбільшою у світі компанією — виробником програмного забезпечення. Найпопулярнішими продуктами корпорації є операційні системи Microsoft Windows і офісний пакет Microsoft Office .

Вчитель математики Божик Л.В.

Відповіді: 1 º В-1 А В-2 2 º 3 º А Г А 4 º А Б А 5 º В 6 º А Б 7 ºº Г 84 А 100  Вчитель математики Божик Л.В.

Відповіді:

1 º

В-1

А

В-2

2 º

3 º

А

Г

А

4 º

А

Б

А

5 º

В

6 º

А

Б

7 ºº

Г

84

А

100

Вчитель математики Божик Л.В.

 Вчитель математики Божик Л.В.

Вчитель математики Божик Л.В.

М.М.Амосов – людина легенда . Микола Михайлович Амосов – видатний хірург, який один із перших почав проводити операції на серці.  Він створив інститут серцево-судинної хірургії . На його рахунку тисячі врятованих життів . За роки своєї практики Амосов провів понад 6 тисяч операцій на серці . С вою останню операцію  Микола Амосов провів  на початку 90-х років , йому тоді вже минуло вісімдесят років .  У  2008 році Амосов був визнаний другою людиною, після Ярослава Мудрого, удостоєний звання «великого українця всіх часів». Вчитель математики Божик Л.В.

М.М.Амосов – людина легенда .

Микола Михайлович Амосов – видатний хірург, який один із перших почав проводити операції на серці. Він створив інститут серцево-судинної хірургії . На його рахунку тисячі врятованих життів . За роки своєї практики Амосов провів понад 6 тисяч операцій на серці . С вою останню операцію Микола Амосов провів на початку 90-х років , йому тоді вже минуло вісімдесят років .

У  2008 році Амосов був визнаний другою людиною, після Ярослава Мудрого, удостоєний звання «великого українця всіх часів».

Вчитель математики Божик Л.В.

Вчитель математики Божик Л.В.

Вчитель математики Божик Л.В.

Відшукай помилку! Вчитель математики Божик Л.В.

Відшукай помилку!

Вчитель математики Божик Л.В.

Ура! Успіх! Вчитель математики Божик Л.В.

Ура! Успіх!

Вчитель математики Божик Л.В.

Вчитель математики Божик Л.В.

Вчитель математики Божик Л.В.

Вчитель математики Божик Л.В.

Вчитель математики Божик Л.В.

Вчитель математики Божик Л.В.

Вчитель математики Божик Л.В.

Вчитель математики Божик Л.В.

Вчитель математики Божик Л.В.

Великі успіхи маленьких геніїв У Черкаській області живе Віталій Нечаєв . Здавалося б, звичайнісінька дитина, та не все так просто. Хлопчику всього 9, а він читає лекції у Черкаському університеті і закінчує власний підручник з історії. За феноменальні здібності у 2011 його нагородили премією «Гордість країни». В одній зі шкіл Хмельницького навчається вундеркінд – 5-річний Костя. Хлопчик має знання такого рівня, що у свої 5 років навчається вже у 4 класі Маленький вундеркінд каже, найбільше з усіх предметів йому подобається математика. А ще він без проблем може розказати про атоми та анатомію людини. Акрит Пран Ясвал з Індії став відомий, коли виконав свою першу хірургічну операцію - йому було тоді всього сім років. У віці 12 років Акран поступив в медичний університет, а до 17 років заробив магістерську ступінь в області прикладної хімії. Вчитель математики Божик Л.В.

Великі успіхи маленьких геніїв

У Черкаській області живе Віталій Нечаєв . Здавалося б, звичайнісінька дитина, та не все так просто. Хлопчику всього 9, а він читає лекції у Черкаському університеті і закінчує власний підручник з історії. За феноменальні здібності у 2011 його нагородили премією «Гордість країни».

В одній зі шкіл Хмельницького навчається вундеркінд – 5-річний Костя. Хлопчик має знання такого рівня, що у свої 5 років навчається вже у 4 класі Маленький вундеркінд каже, найбільше з усіх предметів йому подобається математика. А ще він без проблем може розказати про атоми та анатомію людини.

Акрит Пран Ясвал з Індії став відомий, коли виконав свою першу хірургічну операцію - йому було тоді всього сім років. У віці 12 років Акран поступив в медичний університет, а до 17 років заробив магістерську ступінь в області прикладної хімії.

Вчитель математики Божик Л.В.

Сьогодні на уроці я дізнався … я повторив … я закріпив … мені сподобалося … я поставив собі оцінку … Вчитель математики Божик Л.В.

Сьогодні на уроці

  • я дізнався …
  • я повторив …
  • я закріпив …
  • мені сподобалося …
  • я поставив собі оцінку …

Вчитель математики Божик Л.В.

ДРІБ – це … “ Чисельник – це гідність людини. Знаменник – це оцінка самого себе. Збільшити свій чисельник – свою гідність – не підвладно людині. Але кожен може зменшити свій знаменник – свою думку про себе і цим зменшенням наблизитись до ідеалу.” Лев Миколайович Толстой 08.09.1828р.-07.11.1910р.    Вчитель математики Божик Л.В.

ДРІБ – це …

Чисельник – це гідність людини. Знаменник – це оцінка самого себе. Збільшити свій чисельник – свою гідність – не підвладно людині. Але кожен може зменшити свій знаменник – свою думку про себе і цим зменшенням наблизитись до ідеалу.”

Лев Миколайович Толстой 08.09.1828р.-07.11.1910р.

Вчитель математики Божик Л.В.


Скачать

Рекомендуем курсы ПК и ППК для учителей

Вебинар для учителей

Свидетельство об участии БЕСПЛАТНО!

Закрыть через 5 секунд
Комплекты для работы учителя