СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

Тірі табиғат: Жануарлар

Нажмите, чтобы узнать подробности

Тірі табиғат: ЖануарларТірі табиғат: Жануарлар

Просмотр содержимого документа
«Тірі табиғат: Жануарлар»


Пән: жаратылыстану

2- бөлім. Тірі табиғат: Жануарлар


Сабақтың тақырыбы:Адамдар жануарлардан не алады?

Мұғалімнің аты-жөні:

Сынып: 1

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Оқу мақсаты:


1.2.2.1.Оқушылар жануарлардан қандай өнім алынатынын біледі.

Сабақ мақсаты


Барлық оқушылар:Жануарлардан қандай өнім алынатынын айта алады.

Көбісі оқушылар:Қай жануарлардан қандай өнім алынатынын біледі

Кейбір оқушылар:Өнімдердің қалай алынатынын білу керек.


Ойлау дағдылары

Білу,қолдану

Қалыптастырушы бағалау

Оқушылар адамның үй жануарларынан қандай өнімдер алатынын түсінуі тиіс


Тілдік мақсаттар


жыл құстары, жабайы жануарлар

Құндылықтарды дарыту

Жануарларға қамқор болуға тәрбиелеу.




Акт

Слайды, суретер

Пәнаралық байланыс

Музыка,дүниетану.

Бастапқы білім

Оқушылар алдыңғы сабақта алған білімдеріне сүйенеді.

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері


Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы















Оқулық пен жұмыс













Сергіту сәтті


(Ұ) Ширату жаттығу.Ынтымақтастық ортасын қалыптастыру. «Бұл қай жануар?»әдісі.

(Т)2.: Оқушыларға жануарлардың муляждары бойынша топтарға бөлу.

1топ:жылқы

2 топ:сиыр

3топ:қой


(МК)Сабақтың мақсаты мен тақырыбын хабарлау.


(Ж) «Кері дизайн» әдісі арқылы суретерді сәйкестендіру.


(Ж)«Ойлан-жұптас бөліс»әдісі.Үй құстары

-Сен жұмыртқа қосылған тағамдарды ұнатасын ба?

-Жұмыртқаны қайдан алады?

-Қандай үй құстарын білесің?

-Құстардан тағы не алынады?

(қалыптастырушы бағалау).

«Қошақаным» әні.


Жануарларды дыбыстайды аудио жазба.



Муляждар.











смайликтер











Смайликтер.

Сабақтың ортасы

















Сабақты қортындылау

(Т): Зерттеу жұмысы:Күнделікті өмірде жануарлардан алынатын қандай өнімдерді қолданамыз?«Дүкенге саяхат»ойыны

1 топ.Жануарлардың терісі мен жүнінен не тігіледі?

2топ:Үй жануарларынан қандай азық түлік өнімдері алынады?

3топ:Қандай үй құстарын білесің? (қалыптастырушы бағаау)



(Ұ)Венн диаграмасы бойынша үй жануарлар мен үй құстарынан алынатын өнімдерді салыстыру.







Топ бір бірімен бас бармақ арқылы бағалайды.









смайликтер


Сабақтың соңы


Сабақ соңында оқушылар рефлексия жүргізеді:

Білемін.Білдім.Білгім келеді