СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

Үйірмеге шақырамын 2 сынып

Нажмите, чтобы узнать подробности

краткосрочный план по казахскому языку 2 класс. по 130 приказу

Просмотр содержимого документа
«Үйірмеге шақырамын 2 сынып»

Қысқа мерзімді жоспар

Пән: Қазақ тілі Т2

Бөлім: I.Өзім туралы

Күні :

Педагогтің аты-жөні:

Сынып: 2

Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар :

Сабақтың тақырыбы: Үйірмеге шақырамын.

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары

2.1.2.1 баяу және анық айтылған жиі қолданылатын сөздерден құралған

қарапайым фразалардың мағынасын түсіну

2.4.1.1* заттың сынын білдіретін сөздерді қолдана отырып, сөйлемді суретпен толықтырып жазу/постер құрастыру/берілген иллюстрация бойынша мәтін (3 сөйлемнен кем емес) құрау

Сабақтың мақсаты :

баяу және анық айтылған жиі қолданылатын сөздерден құралған

қарапайым фразалардың мағынасын түсінеді,заттың сынын білдіретін сөздерді қолдана отырып, сөйлемді суретпен толықтырып жазады/постер құрастырастырады/берілген иллюстрация бойынша мәтін (3 сөйлемнен кем емес) құрайды

ЕБҚ үшін

баяу және анық айтылған жиі қолданылатын сөздерден құралған

қарапайым фразалардың мағынасын түсінеді,заттың сынын білдіретін сөздерді қолдана отырып, сөйлемді суретпен толықтырып жазады/постер құрастырастырады/берілген иллюстрация бойынша мәтін (3 сөйлемнен кем емес) құрайды

Ойлау дағдыларының деңгейі

Білу және түсіну, қолдану

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

(5 минут)

«Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру:

Шаттық шеңбері

Мейірімді жүрекпен,

Ақ пейілді тілекпен.

Амандасып алайық,

Бір жадырап қалайық.

Еңбек етіп ерінбей,

Жақсы баға алайық!


Үй жұмысын тексеру

Сабақтың тақырыбын, мазмұнын суреттер арқылы болжайды.








«Бас бармақ»

Слайд

Сабақтың ортасы

(6-37 минут)


























1.Сөздікпен жұмыс.

Жаңа сөздермен таныстырады, оқушыларға қайталатады:

сурет үйірмесі кружок рисования,

ән үйірмесі-кружок вокала,

домбыра үйірмесі- кружок домбры,

би үйірмесі- танцевальный кружоқ.

  1. Топтық жұмыс

Айтылым.1- тапсырма

Суреттерге қара. Досыңа өзің білетін үйірмелер туралы айтып бер.


Біліп ал!

Шақтық мағына (күнделікті іс- әрекет):

Мен үйренемін.

Мен тіл үйренемін.

Мен шақырамын.

Мен үйірмеге шақырамын.



3.Тыңдалым.

2-тапсырма

Тыңда. Ақпараттың дұрыс/ бұрыс екенін анықта.

Менің атым- Аружан. Мен би үйірмесіне қатысамын. Менің жұбымның аты- Данияр. Біз спорттық билерді билеп жүрміз. Біздің көп жетістіктеріміз бар. Достарымды би үйірмесіне шақырамын.


ЕБҚ оқушы жақсы оқитын оқушымен жұптасып , тапсырманы орындайды



Сергіту сәті



Жазылым

4 – тапсырма.

Суреттерге қара. Достарыңды домбыра мен ән үйірмелеріне шақыр. Дәптеріңе үйірме туралы хабарландыру жаз.



ЕБҚ оқушылар үшін


Оқушылар интербелсенді тақтада берілген мәтінді рөлге бөліп оқып, сұрақтарға жауап беріңдер, сөйлемдерді толықтырыңдар


Тыңдалым,айтылым.
Жаңа сөздерді жазады, сөз тіркестерін, сөйлем құрастырады.










Айтылым


Шахмат үйірмесі бідің мектепте былтыр ашылған.Шахматтың пайдасы көп. Шахмат үйірмесіне қатыса отырып мен терең ойлап, математика сабағын да жақсы оқитын болдым.



2-тапсырма

Тыңдалым

Мәтінді тыңдап, ақпараттың дұрыс-бұрыстығын анықтайды.

Данияр мен Аружан билейді. (дұрыс/ бұрыс)

Олар ұлттық биді билейді. (дұрыс/ бұрыс)

Олардың көпжетістігі бар. (дұрыс/ бұрыс)

Достары да би билейді. (дұрыс/ бұрыс)











Сергіту сәтін орындайды.



Жазылым

Үлгі:

Хабарландыру!

Мектепте домбыра мен ән үйірмесі өтеді. 2- сынып оқушыларын үйірмеге қатысуға шақырамыз.



ЕБҚ оқушылар

Оқушылар интербелсенді тақтада берілген мәтінді рөлге бөліп оқып, сұрақтарға жауап береді, сөйлемдерді толықтырады.

-Сен қандай үйірмеге қатысасың?

-Мен би өнеріне қатысамын.Би өнері денсаулыққа пайдалы.

«Бес саусақ»























Дескриптор:

-Өзінің сүйікті ісін әңгімелейді.




«Қол шапалақ»



Өзара бағалау: «Тамаша», «Жақсы», «Ойлан»





Оқулық

20- бет

сөздік

слайд

























Слайд

Оқулық

21- бет















Оқулық 21- бет


слайд



Сабақтың соңы

3 минут

Үй тапсырмасын беру : 21- б. 3-тапсырма


Кері байланыс

«Қызықты смайликтер»


 Өз деңгейлерін анықтайды.


Бағалау

Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды.