Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 1.1.8.1 берілген сюжетті сурет бойынша шағын әңгіме құрап айту 1.1.9.1 сөздегі дыбыс түрлерін (дауысты, дауыссыз, жуан және жіңішке дауыстылар) ажырату және дұрыс дыбыстау 1.1.9.2 дыбыстардың мағына ажыратушылық қызметін түсіну |
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру | Бала, бала, балапан Қане, қайсы, алақан. Саусақтарың әйбат, Былай-былай ойнат. Бала, бала, балапан Қане, қайсы, алақан. Саусақтарың әйбат, Былай-былай ойнат. – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш! | Шаттық шебері |
Сабақтың ортасы | 1-жаттығу Өлеңді түсініп оқы. Шұжық. Сұрақтарға жауап бер: - Өлең не туралы? - Шұжық қалай жасалады? - Еттен тағы да қандай ұлттық тағамдар жасалады? - Бұл әңгіме ме, өлең бе? 2-жаттығу Сөйлемдерді көшіріп жаз. 3-жаттығу Сөзжұмбақты шеш. | Таныстырылым, оқулықпен жұмыс |
Сергіту сәті | Тарсылдатпай едендi Орнымыздан тұрып ап Жүгiрейiк бiр уақ. Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш. Аяқты алға созайық Тiк көтерiп, қозғайық. Тым сылбыр да болмайық Алға қарай озбайық. Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш. | Сергіту сәтіне арналған жинақ |
Аяқталуы | 5-жаттығу Ребусты шеш. Шешуіндегі сөзге мәтін құра. Санмен берілген сөздерді тап. Оларды жаз. Сөйлем құрастыр. 14, 38, 25, 1, 22 - кітап 7, 2, 22, 25, 8, 23 - дәптер 20, 15, 26, 34, 37 - оқушы 25, 1, 26, 37, 15 - тауық 1, 23, 17, 1, 18 - арман 3, 1, 16, 1, 22, 1, 18 - балапан 14, 21, 14, 34, 8, 25, 1, 26 - Көкшетау | Оқулық, дәптерлер. |