Тема: Підсумково-узагальнюючий урок з теми «Електронне листування». Практична робота №1 Електронне листування
Мета:
навчальна: навчитися користуватися електронною поштою за допомогою веб-інтерфейсу, керувати електронними повідомленнями: складати, надсилати, отримувати, видаляти, вказувати тему повідомлення; вкладати файли у повідомлення, переглядати файли з отриманих.
розвивальна: розвивати комунікативність.
виховна: виховувати культуру спілкування.
Тип уроку: контроль та коригування знань, умінь і навичок.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, підручники.
Хід уроку
Організаційний етап
Перевірка домашнього завдання
Для чого використовують адресну книгу?
Що таке етикет електронного листування?
Для чого в електронних листах використовують смайлики?
Які небажані листи ти можеш отримати електронною поштою?
Яких правил слід дотримуватися, щоб робота з електронною поштою була безпечною?
Для чого створюють нові папки в електронній скриньці?
Мотивація навчальної діяльності
На цьому уроці ми маємо повторити, більш глибоко усвідомити навчальний матеріал з теми «Електронне листування», узагальнити його і систематизувати. Для цього ми проведемо змагання.
ПЕРЕВІРКА ЗНАННЯ ФАКТИЧНОГО МАТЕРІАЛУ ТАОСНОВНИХ ПОНЯТЬ
Учні поділяються на шість груп. Кожній групі дається картка із схемою. (Додатки до уроку)
Завдання: за поданою схемою скласти стислу розповідь (2-3хв.). В розповіді повинні взяти участь всі учні групи.
Проведення змагання на кращу розповідь за схемою.
Кожна група по черзі виступає і відтворює свою розповідь.
Практична робота №1 Електронне листування.
(За наявності підручника завдання для практичної роботи можна взяти звідти)
Учні дають відповіді на запитання вчителя. Учитель узагальнює ці відповіді.
1. Що нового сьогодні дізналися?
2. Чого навчилися?
3. Що сподобалось на уроці, а що ні?
4. Чи виникали труднощі?
Домашнє завдання
Опрацювати § 5 ст. 32-34
Зареєструвати свою власну електронну на будь-якому поштовому сервері (якщо не існує). Заповнити таблицю «переваги і недоліки електронної пошти в порівнянні зі звичайною поштою» і надіслати мені на поштову скриньку