СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

Жеңді қолтық ойындысына қондыру. Қолтық ойындысын өңдеу.

Категория: Прочее

Нажмите, чтобы узнать подробности

Студенттердің орындаған жұмыстарына талдау жасау.

Әр студент жұмысының орындалу сапасын айту.

Өндірістік оқыту барысында жұмысын сапалы әі уақытында орындаған студенттерді атап айту.

Әр студенттің жұмысындағы қателігін, кемшілігін жеке-жеке айту, талдау.

Просмотр содержимого документа
«Жеңді қолтық ойындысына қондыру. Қолтық ойындысын өңдеу.»

2


Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі

Алматы қаласы Білім басқармасының

«Алматы сән және дизайн колледжі» КМҚК


Бекітемін

Директордың өндірісітк оқыту ісі жөніндегі орынбасары


________________ Т. Кулешова

____ сәуір 2020 жыл


№ ____ өндірістік оқытудың

ЖОСПАРЫ


Өтетін күні: 25.04. 2020 жыл


2 бағам, топтың № МП18-1

Мамандық, біліктіліктің коды мен атауы

121100 0-Тігін өндірісі және киімді модельдеу

121107 2-Модельер-пішуші


Бөлімнің атауы: Астарлы әйелдер сырт киімін сәндеу және дайындау

Сабақтың тақырыбы: Жеңді қолтық ойындысына қондыру. Қолтық ойындысын өңдеу.

Сабақтың типі: Аралас

Оқытудың әдістері: практикалық

Тәсілдері: дәстурлі

Сабақтың мақсаты:


  1. білімділік

Оқыту –жеңді кондыру кезіндегі еңбек қауіпсіздігін ұйымдастыру. Жеңді қондыру бірізділігін үйрету

  1. дамытушылық

Жауапкершілігін арттыру, ой-өрісін дамыту. Дұрыс шешімін қабылдау нәтижесіне баулу

  1. тәрбиелік

Еңбекке баулу, мамандығына сүйсіне білуді, жабдықтарды ұқыпты қарауды, тігіншілік өнерді дамыта білуге тәрбиелеу.


Материалды-техникалық көрнекілік:


Құрал-жабдықтар

Әмбебеп машиналар,арнайы машиналар

Студенттер жұмыс формалары

Үтік, ине-жіп, қайшы, оймақ, өлшеуіш таспа

Дидактикалық материал

Фартук касынка




Ход урока

Время (минуты)


Шебердің атқаратын жұмысы


Студенттің жұмысы

Учебные ресурсы и материалы

1

2

3

4

5

Ұйымдастыру кезеңі


  • журнал бойынша студенттерді түгендеу;

  • студенттердің сыртқы келбетін, киімдерін, сабаққа дайындығын тексеру;

  • өндірістік оқытудың тақырыбын, мақсатын хабарлау.

- сабаққа кешікпе» келу;

- қол жабдықтарын алып келу;

- сабаққа дайын болу.

- журнал, қаламсап

- косынка, алжапқыш

Кіріспе нұсқаулық


  • Өткен тақырыпты қайталау.

  • Жаңа тақырыпты түсіндіру.

-сұрақтарға жауап беру;

-зейін қойып тыңдау.


Жаңа білімді бекіту


  1. Алжапқыш дегеніміз не?

  2. Қиғаш таспаны неше тәсілмен тіге аламыз?

  3. Жапсырма қалтаның дайындалуы.


-тігіп көрсету

-қол ине, жіп, оймақ, қайшы, арнайы машина

Ағымдық нұсқаулық


  1. Бірінші мақсатты іс-әрекет:

Жұмыс орынның ұйымдастырылуын тексеру.

Қауіпсіздік және еңбек қорғау ережелерінің сақталуын тексеру.

Студенттердің практикалық тапсырманы орындауға дайындығын тексеру.

  1. Екінші мақсатты іс-әрекет:

Жұмыстың уақытылы орындалуын тексеру.

Жұмыстың әдіс-тәсілдері дұрыс орындалуын тексеру.

Жұмыстың сапалы орындалуын тексеру.

  1. Үшінші мақсатты іс-әрекет:

Студенттермен жеке нұсқаулық жұмыстарын жүргізу.

-студент жұмыс орнын таза сақтау;

-қауіпсіздік ережесіне сай болуы керек;

-құрал-жабдықтары түгел болуы қажет



Қорытынды нұсқаулық


Студенттердің орындаған жұмыстарына талдау жасау.

Әр студент жұмысының орындалу сапасын айту.

Өндірістік оқыту барысында жұмысын сапалы әі уақытында орындаған студенттерді атап айту.

Әр студенттің жұмысындағы қателігін, кемшілігін жеке-жеке айту, талдау.

-сапасына көңіл бөлу;

-істеген жұмысын тексеруге әкелу;

-басқа студенттердің жұмысына көңіл бөлу.


-дайын бұйым

Үй тапсырмасы


Екі тігісті жеңді қондыру бірізділігін қайталау. Өңдеу схемасын салу

Үй тапсырмасын орындау


Жұмыс орындарын жинау, тазалау


Жұмыс орнын жинастыру.

Жинау


Студенттердің нәтижесі:


ө/о шебері жұмысының өзін-өзі бағалауы:





Өндірістік оқыту шебері (толық аты-жөні, қолы) ______________ А. Рахимова

Нысан 06.1-08/8. Басылым 1