СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

1 сыныпты? математика п?нінен "?осу ж?не азайту" та?ырыбына ?ыс?а мерзімді жоспар

Нажмите, чтобы узнать подробности

Б?л материал 1 сыныпты? математика п?нінен "?осу ж?не азайту" та?ырыбына ?ыс?а мерзімді саба? т?рінде жоспарлан?ан.

Просмотр содержимого документа
«1 сыныпты? математика п?нінен "?осу ж?не азайту" та?ырыбына ?ыс?а мерзімді жоспар»

Қысқамерзімді сабақ жоспары



Сынып: 1 сынып

Пәні: Математика

Бағдарлама: ҚР Білім және ғылым министрлі Ы.Алтынсарин атындағы ұлттық білім беру академиясы.Астана, 2013

Оқулық: Математика. Авторлар: А.Б.Ақпаева, Л.А.Лебедева, В.В.Гуролова. Алматы «Алматы кітап» 2012

Сабақтың тақырыбы: Қосу және азайту. («+», «-» таңбалары)


Мақсаты: Өрнек, қосынды айырма  жайлы  жалпы  түсінік  алады. Оларды  ажыратып, мәнін  таба білуге үйренеді. 


Міндеттері: 1. Есептеуді күнделікті өмірде қолдану.

2.Жүйелі сөйлеу үйрету.

3. Достық  қарым -қатынас пен  ұйымшылдыққа  баулу.

Сабақ түрі: Жаңа сабақты меңгеру.

Құрал жабдықтар: флипчарт, маркер, магниттік   сандар

Әдіс-тәсілдері: Тақырыптық түйінді сөздер


Күтілетін нәтиже: + мен - таңбасын көрсетіп, жаза алады.

Өрнектерді   құру , оқу  арқылы  ойларын жинақтап,  түсінеді.







Уақыт

Жұмыс кезеңдері

Мұғалім іс-әрекеті

Оқушы іс-әрекеті

Ұйымдастыру түрі

Бағалау

Қолданылатын модуль

Ұйымдастыру



Топқа бөлемін (кәмпиттер арқылы)

2 мин.

Сыныппен амандасу.

Тренинг:«Біз  көңілді   баламыз»

Жеміс суреттер бар картинкаларды таңдау арқылы топқа бөледі

Тренигке қатысу.



Қалаулары бойынша жемістерді алып, топқа бөлініп отырады.

Топпен


АКТ

Қызығушылығын

ояту

3 мин.


«Ыстық орындық»

Суреттерден 1 және 2 затты атау.

жеке


АКТ,

Білу

5 мин.

«Миға   шабуыл»

Слайд түрінде жаңа сабақты түсіндіру.

Сабақты мұқият тыңдап, есте сақтап отыру.Өрнек құру. Талдау,оқу. Тақырыбын, мақсатын қояды.

топпен


АКТ, СТО

Түсіну

10 мин.

Илюстрациялау. Постерге салу. Сызба арқылы суретке қатысты жазуды таңдату.

Сыни ойлау, диалог арқылы жұпта, топта талқылау, топ болып тақырыпты қорғайды.

Топпен

Бес бармақ бағалау

СТО,Басқару мен көшбасшылық

Қолдану

5 мин.

«Тақырыптық түйінді сөздер» әдісі арқылы бүгінгі тақырыпқа қатысты сөздермен танысу.

«Сөздер банкісінен» тақырыпқа қатысты сөздерді теріп алу.

Жеке, жұппен,

топпен

мадақтау

СТО,


5 мин

Дәптерге + мен - жазуды үйрету.

Сергіту сәті.

Жаттығу жұмысы


Атом, молекула.

жеке

формативті

АКТ.

Талдау

3мин.

Сурет көрсету.

Суретті пайдаланып, диалог құрастырады . Дәлелдеу.

топпен

Формативті бағалау

Бағдаршам бойынша

Диалогті оқыту

Жинақтау

2 мин.

Тақырып бойынша сұрақтар беру.


Серпілген доп.

жеке

Сабақтан алған әсерлерін смайлк  арқылы  таңдап  көрсету

Диалогті оқыту