СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

"Түрлі- түсті ленталар " (гуашь)

Нажмите, чтобы узнать подробности

2 - ші ікіші топ тәрбиеленушілеріне арналаған технологиялық карта.

Просмотр содержимого документа
«"Түрлі- түсті ленталар " (гуашь)»

2- ші кіші топқа ұйымдастырылған оқу қызметінің технологиялық картасы

Технологическая карта 2 мл. группы

Technological card of educational activity for 2 junior group

Өтпелі тақырып: «Менің балабақшам»

Апта тақырыбы: «Менің балабақшам»

Тәрбиеші: Воспитатель: Teacher:

Күні :Дата:Data:

Білім беру саласы: Образовательная область: Educational area:

Шығармашылың. Творчество Creativity Сурет салу

Тақырыбы: Тема: Theme: Түрлі- түсті ленталар (гуашь)

Мақсаты: Цель: Aim:

Білімділік : Образовательные цели: Educational: Тіке сызықтарды әр түсті гуашьпен салуға, жұмысты таза орындауға үйрету Түрлі бағыттағы тікелей және көлденең сызықтарды, олардың қиылысуларын жүргізу қабілеттерін қалыптастыру; балаларға суретті барлық параққа салуға үйрету.

Дамытушылық: Развивающие: Developmental: Қылқаламды ұстап гуашьпен жұмыс істеу қабілеттерін дамыту.

Тәрбиелік:Воспитательные:Brining-up: Балаларды балабақша ойышыншықтарын ұқыпты, таза ұстауға тәрбиелеу.Бірін – бірі сыйлауға, тату болуға тәрбиелеу.

Жабдықталуы : Оснащение: Resources: Түрлі-түсті ленталар, түрлі-түсті шарлар, қуыршақ әже

Алдын – алу жұмысы : Предварительная работа: Preliminary work: ленталар жайлы әңгіме

Сөздік жұмыс : Словарная работа:Vocabulary work : Тіке сызық, түрлі түсті

Көптілділік: Полиязычие: Multilingualism: Түрлі-түсті- разноцветный, тіке-прямой


Қызметтер кезеңдері Этапы деятельности Stages of activity

Мұғалімнің қызметі

Действия педагога

Teacher’s activities


Балалардың іс- әрекеті Деятельность детей Children’s activity

Мотивациялық – қозғаушылық

Мотивационно – побудительный Motivational and incentive stage

Әже балаларға шарлармен келді. Әженің киіміне қарап киімінің түсін анықтау.

Әжемен амандасады.

-Шарлардың түстерін анықтады

-Әженің де киімінің түсін айтты

Ізденушілік –

ұйымдастырушылық

Организационно – поисковый Organizational and exploratory stage


Д\о: «Түсін ата»

Балалар ленталардың түстері қандай?



Ленталар қандай?






Сурет саламыз



Сергіту сәті:


-Балалар түстерін атады.

-Қызыл

-Сары

-Көк

-Жасыл

-Ұзын

-Қысқа

-Сары лента қысқа

-Қызыл лента ұзын

-көлемін, ұзындығын екі лентаны салыстырады.

Қылқаламды дұрыс ұстап бояуға ұшын батырып түрлі-түсті ленталар салады.

Қарлығаш болып ұшамыз.

Қане қанат қағамыз

Бір отырып, бір тұрып

Біз тыңығып аламыз.

Рефлексивті – түзетушілік Рефлексивно – корригирующий Reflective and corrective stage

Сұрақтар қояды



Балаларға өз суреттерін көрсетіп жақсы жұмысты мадақтау.

-Түрлі-түсті ленталар салдық.

-Шарларды әже әкелді

Гуашь бояумен өз суреттерін көрмеге қойды.

Күтілетін нәтиже: Ожидаемый результат: The expected result:

Ұғынады: Воспроизводят: Reproduce: Түстерді ажыратуды

Түсінеді: Понимают: Understand: Түстер туралы

Қолданады: Применяют: Apply: Әр түрлі - түсті пайдаланып, лента салуды