СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

Критериалды бағалау- оқу процесінің маңызды факторы коучинг жоспары

Нажмите, чтобы узнать подробности

"Критериалды бағалау-оқу процесінің маңызды факторы" тақырыбына коучинг жоспары

Просмотр содержимого документа
«Критериалды бағалау- оқу процесінің маңызды факторы коучинг жоспары»

Жауапты: І деңгейлі сертификатталған мұғалім Рахимжанова Д.М.

Мерзімі: 12.04.2017ж


Коучинг тақырыбы:

Критериалды бағалау- оқу процесінің маңызды факторы

Мақсаты:                              

Критериалды бағалау туралы мұғалімдерге түсінік қалыптастыру,бағалаудың түрлері қалыптастырушы және жиынтық бағалауды, бағалау үдерісін жақсартуды ұғындыру.

Міндеттері:

Бағалаудың түрлері өзін-өзі,өзара,топтық,критериалды бағалау ,қалыптастырушы және жиынтық бағалау жайлы мағлұмат беру, өз пәндеріне бағалау критерийін жасау арқылы оқушының білімін шынайы бағалауды үйрету 

Күтілетін нәтиже:

1. Критериалды бағалауды түсінеді.

2. Бағалаудың түрлерін ажырата біледі.

3. Сабақтың кезеңдеріне байланысты критерийлерді анықтайды .

4. Критерийлерді дискрипторлармен байланыстырады .

5. Оқушыны бағалауда ынталандыруды қолданады -  оқу үдерісіне тиімді тәсілдерді енгізеді

Сабақта туындаған негізгі  идеялар:

Критериалды бағалау –оқушылардың  оқуға деген ынтасын оята алатын пәрменді тетік.

Психологиялық     дайындық

 Қызығушылықты ояту 

 Териялық білім беру

 Практикалық жұмыс

(дайындыққа 7 мин, қорғауға 3 минут)

 

 



Сергіту сәті

   

 

Кері байланыс(3 мин)



Рефлексия (2 мин)


І.Жағымды атмосфера орнату, «Өкіл» стратегиясы бойынша топқа бөлу.

ІІ.Тақырыпты ашу

ІІІ. Критериалды бағалау- оқу процесінің маңызды факторы /теорилық кезеңінРахимжанова Д.М.. жүргізеді /

 1) «Микроскоп,айна ,дүрбі» стратегиясы арқылы постер құрау/ Критериалды бағалаудың проблемаларын анықтап,постерге түсіру/ жауапты: Рахимжанова Д.М.

2. «Аквариум» стратегиясы арқылы постерлерді қорғау/ бұл стратегияны қыр-сырын Рахимжанова Д.М. түсіндіреді/

 3.а. «Гүлдер» әдісі арқылы жаңа топтарға бөлу

Ә. «Дирижер» сергіту сәтін ұйымдастыру /жауапты Дырымбаева Г.Қ./

4. Критериалды бағалауды сабақта қолданудың тиімді жолдарын өз іс-тәжірибесінде қалай қолданып жүргендегі жайлы практикалық жұмыс жүргізу /жауапты Дырымбаева Г.Қ/ 

«Допты қағып ал,жауабын тауып ал» әдісі бойынша  кері байланыс жасау

«Көктем гүлдері» стратегиясын қолдану

Сізге бүгінгі коучинг сессия несімен пайдалы болды? /ой бөлісу/

Қорытынды:(3мин)

Коучинг «Оқыту процессінде критериалды бағалаудың тиімді әдістерін қолдана білу өз қолымызда, жаңа стратегияларын үйрендік» деген сөзбен қорытындыланады.



«Оралхан Бөкей атындағы №44 лицейі» КММ





Облыстық семинарда өткізілетін

коучинг жоспары




Коучинг тақырыбы:  « Критериалды бағалау- оқу процесінің маңызды факторы»


Жауапты:І деңгейлі сертификатталған мұғалім Рахимжанова Д.М.












Өскемен қаласы,2017ж