Пәні: биология Пән мұғалімі: Мананбаева Бағила Абайқызы | Сынып 8 «Г» | мерзімі: 8.04.2016ж |
Тақырыбы: | Терінің құрылысы,қызметі,маңызы. Тері аурулары. Тері күтімі |
Мақсаты: | Терінің құрылысы,қызметі,аурулары,тері күтімі жайлы жан-жақты зерттейді,ізденеді. |
Күтілетін нәтиже/табыс көрсеткіші | Сабақтан алған білімді толық меңгереді, өмірде қолдана біледі. |
Жұмыс түрі | Топтық, жеке | |
Дерек көздер: Тері аурулары, ауруларды алдын алу –8 сынып оқулығы, АКТ. |
№ | Сабақ кезеңдері | Уақыты | Күтілетін нәтиже/оқушы әрекеті | Мұғалімнің әрекеті |
-
| Сергіту сәті | 1 мин. | Жылы лебіз | |
-
| Топтарға бөлу (түске байланысты 3 топқа бөлу) | 1 мин. | Тақырыптың мазмұнын ашуға көмектеседі. | |
-
| Үй тапсырмасын сұрау Биологиялық диктант. Тест тапсырмалары | 2 мин. | Меңгергенін тексереді | Көшбасшылық |
-
| Миға шабуыл. 1.Бейнефильм көрсету «Терінің құрылысы мен аурулары жайлы» Ой қозғау. (сыныпқа) Терінің тіршіліктегі маңызы. | 5 мин. | Зерттеуге ынталандырады; Сыни тұрғысынан ойлауына ықпал етеді; Іс-әрекеттерін тереңдетеді және шоғырландырады; | Реттеуші,идея тастаушы. |
-
| Топтық жұмысқа тапсырмалар тарату Топпен жұмыс. І топ . Терінің құрылысы,қызметі,маңызы (постер қорғау) ІІ топ .Тері аурулары (презентация). ІІІ топ Тері күтіміне ұсыныстар (ыстық орындық) | 15 мин. | Талқылау, өзгені тыңдай білу,өз идеясын тастау | Бақылаушы |
-
| Әр топ өздеріне берілген тапсырмаларды орындайды | 15 мин | Мәтіннің мазмұнын ашу.Белсенділікті арттыру,өзара ынтымақтастықты қалыптастыру, өзін-өзі бағалау,өзгені бағалау. | Тең құқықтылық беру |
-
| Рефлексия /кері байланыс/ | 3 мин. | Сабақтан алған әсерлерін ортаға салады | Қорытындылайды |
-
| Бағалау | 2 мин | Өзара бағалау, өзін-өзі бағалау | Бақылаушы Өзара бағалау Үй тапсырмасы Ізденуі Белсенділігі |
-
| Үйге тапсырма | 1 мин | Ізденуге бағыт береді | |