Мақсаты | 1Оқушылардың білім – білік дағдыларын қалыптастыра отырып, өлшем бірліктерін еске түсіру 2. Өз бетінше және топпен жұмыс істеу дағдыларын қалыптастырып дамыту 3. Оқушыларды шапшаңдыққа, ұйымшылдыққа тәрбиелеу |
Оқытуда қолданылған әдіс-тәсілдер | СТО, АКТ, Диалог, бағалау, дарынды оқушы, жас ерекшелік, Көшбасшылық, |
I.Ұйымдастыру кезеңі 1. Психологиялық дайындық. 2. Топқа бөлу. «Смешарики» кейпкерлер арқылы бөлу II.Үй тапсырмасы: Жеке жұмыс. Оқушылар үй жүмысын қалайша орындағандығын топ ішінде талқылайды. Жариялау, тақтада дұрыс жауаптар, оқушылар есептің шығарылуының дұрыс-бұрыстығын айтады. III. Жаңа сабақ 1. Тақырыпқа шығу өлшем бірліктері өлшейтін құралдарды топтастырады 2. өлшем бірліктерін қайталау , ауысша мысал есептер шығару 3. Оқулықпен жұмыс Дұрыс жауаптары көрсетіледі Сергіту сәті 4. Ой қорыту: «Ойлан, тап» Конвертте есептер өлшем бірліктері бойынша ІҮ. Бағалау: Топ бойынша бағалау парақ Ү. Үйге тапсырма: 94 бет № 9 есеп Кері байланыс | Сәлемдеседі, оқу құралдарын алады. Шаттық шеңберін жасайды. Оқушылар белгілербойынша үш топқа бөлінеді.(1-ші,2-ші,3-ші) Көшбасшы үш топта сайланады. үй тапсырмасын тексеріп, критерийлер бойынша, баға қояды Жаңа тақырыптың мақсатын анықтау. өлшем бірліктерін айтады, мысалы есептерді шығарады оқулықта 92 бет 2 есеп шығарады дәптерлерін бір біріне беріп тексереді Оқушылар сергиді. Топтық тапсырмалар беру арқылы, пікірлесіп, орындау Оқушылардың жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар орындау Критерийлер бойынша топтық және өзін-өзі бағалау Оқушылар үй тапсырмасын күнделікке жазады. |