Клас 4
Тема: Подорож
Підтема: Мої враження від подорожі
Мета: активізувати лексику з теми «Подорож»; удосконалювати фонетичні навички ; розвивати техніку читання та перекладу; надати відомості про вживання граматичних конструкцій; розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію; активізувати знання про видатні місця Лондона; ознайомити учнів з видатними місцями Києва; виховувати любов до своєї країни; виховувати поважне ставлення до пам’яток культури.
Обладнання: роздатковий матеріал , підручник з англійської мови А. Несвіт, зошит, фонетичні картки, картки на тему «Україна. Київ» та «Велика Британія. Лондон».
Хід уроку
І. Організаційний момент 5хв
Привітання.
– Hello, my dear children! – I am very happy to see you! – How is your mood today?
Фонетична зарядка 3хв
(робота з картками: буквосполучення «wh», «qu» . Пояснити різницю в читанні буквосполучення «qu» на початку, всередині та на кінці слова.)
(Вчитель роздає картки. Читає учитель. Потім декілька учнів читають)
Лексична зарядка 3хв
Ok, children now look at this small poem (вчитель читає вірш, показуючи картку з ним):
How do you understand it?
(вчитель пояснює вживання конструкцій ):
The more….the more
the more I learn the more I know
the more…the less
the more I work the less I have a rest.
Перевірка домашнього завдання 2хв
– Your home task was to learn new words so let’s check it. (Написати на дошці слово «Travelling» . Учні по одному виходять і пишуть по слову що стосується теми).
ІІ. Основна частина. 25хв
Розвиток навичок говоріння
Last lesson we were talking about London and its sights. Remind me, please, what sights we can find in London.
(учні називають визначні місця )
Ok, nice. I can see you know a lot. Lets read the name of it one more time.
(учитель вивішує картки на дошку).
Розвиток навичок письма
Westminter Abbey is … (учні продовжують)
Big ben is… (учні продовжують)
Tower bridge is… (учні продовжують)
Trafalgar square is … (учні продовжують)
And now let’s write down it.
Ok, Would you like to visit it? Choose the place you would like to visit ? And why?
(учні складають речення і відповідають чому вони хочуть відвідати те чи інше місце)
Хвилинка релаксації «Head shoulders knees and toes»
Розвиток навичок читання
(учитель вішає картки на тему «Україна»)
Pre-reading activity
(діти відповідають)
(учитель показує картки з теми.Читає назви видатних місць Києва. )
Reading
(учні читають один за одним , перекладаючи)
III. Заключна частина уроку 5хв
Підведення підсумків
Nice children! So today we were talking about London and Kyiv. We talked about the most famous places of this towns. And now you know what you can visit there. And I hope that someday you will see all this beauty.
Виставлення оцінок
You worked really good today. That’s why all of you will have good marks. Thank you children!
Домашнє завдання
You should write a letter to your friend about one of Kyiv sights. You should write what would you like to see and why. As example use that sentences we were writing in this lesson.