СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

"Уақытты бағалайсың ба?" ашық сабақ

Категория: Всем учителям

Нажмите, чтобы узнать подробности

Оқушыларды  мәтіндерден көмекші есімдерді ажырата білуге, жазбаша, ауызша жұмыстарда қолдануға үйрету.

Просмотр содержимого документа
«"Уақытты бағалайсың ба?" ашық сабақ»

Бөлім:

2 – бөлім: Уақыт – ұлы күш. Абай Құнанбаев "Сағаттың шықылдағы емес ермек"

Мұғалімнің аты-жөні:

Бекмухамбетова С. К.

Күні:

20.09

Сынып: 7

Қатысқандар:

Қатыспағандар:

Сабақтың тақырыбы

Уақыттың бос өткені ...

Оқу мақсаттары

7.5.1.1 мәтіндерден көмекші есімдерді ажырата білу, жазбаша, ауызша жұмыстарда қолдану

Сабақтың мақсаттары

Оқушыларды мәтіндерден көмекші есімдерді ажырата білуге, жазбаша, ауызша жұмыстарда қолдануға үйрету



Сабақтың барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері (уақыт)

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Психологиялық ахуал туғызу


Мұғалім сыныпты сабаққа ұйымдастыру үшін оқушылармен амандасады, «Сәлем, достым!» тренигін өткізеді.

Сабақтың мақсаттарымен таныстырады.

Оқушылар мұғаліммен сәлемдеседі. Бір-біріне сәттілік, жақсы тілектер айтады.

















Үй жұмысын тексеру

34 бетте 2-тапсырма жазбаша




Сөздікпен жұмыс

«Сөздік лабораториясы»

қадам – шаг

өсиет – завещание

үлгі-өнеге – пример

ақыл-кеңес – совет

толғандырады – волнует

Оқушылар лексикалық минимумда берілген сөздердің мағынасын аударма, түсіндірме сөздіктердің көмегімен өздігінен зерттегеннен кейін, дұрыс жауаптар нұсқасымен салыстырады.



Мәтіналды жұмыс


Сөздерді септеу

Оқушылар сөздерді септейді, жалғауларды дұрыс жалғайды, қатесіз жазады.



Сергіту сәті

«Бас, иық, тізе, аяқ»




Мәтінмен жұмыс


38 бетте 3-тапсырма

Мәтінді түсініп оқиды, кеңестерді айтады.



Мәтінсоңы жұмыс


Тілдік бағдар

«Көмекші есімдер»

Ережені меңгереді, тапсырмаларды орындайды.



Үйге тапсырма

38 бетте 5-тапсырма




Рефлексия