СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

Жазғы демалыс балабақшада

Нажмите, чтобы узнать подробности

          

Пән: қазақ тілі

Сынып: 3  «А»

Сабақтың тақырыбы: Негізгі және туынды сын есім

Мақсаты: : оқушыларға негізгі және туынды сын есім жөнінде білімдерін тереңдету.  Әр оқушының білімге деген құштарлығы мен қызығушылығын арттыра отырып, ұйымшылдыққа тәрбиеленеді. Оқушылардың тұлғалық қасиеттерін жетілдіру және қалыптастыру

Міндеті:

Сыныпта оқушыларға жағымды атмосфераны қалыптастырамын;

Тақырыпты меңгертемін;

 Алған білімін дұрыс қолдануына ықпал жасаймын;

Табыс критерийлері

А.   негізгі және туынды сын есімнің жасалу жолдарын білемін 

В.     жасалу жолдарын түсіндіре аламын

С.   негізгі және туынды сын есімді жаттығуларды орындау барысында қолдана аламын.

 

 

Просмотр содержимого документа
«Жазғы демалыс балабақшада»


Пән: қазақ тілі

Сынып: 3 «А»

Сабақтың тақырыбы: Негізгі және туынды сын есім

Мақсаты: : оқушыларға негізгі және туынды сын есім жөнінде білімдерін тереңдету. Әр оқушының білімге деген құштарлығы мен қызығушылығын арттыра отырып, ұйымшылдыққа тәрбиеленеді. Оқушылардың тұлғалық қасиеттерін жетілдіру және қалыптастыру

Міндеті:

Сыныпта оқушыларға жағымды атмосфераны қалыптастырамын;

Тақырыпты меңгертемін;

Алған білімін дұрыс қолдануына ықпал жасаймын;

Табыс критерийлері

А. негізгі және туынды сын есімнің жасалу жолдарын білемін

В. жасалу жолдарын түсіндіре аламын

С. негізгі және туынды сын есімді жаттығуларды орындау барысында қолдана аламын.









уақыты

Сабақ кезеңі

Мақсат, міндеті

Мұғалімнің іс- әрекеті

Оқушының іс- әрекеті

Ұйымдастыру түрлері

Қолданылатын модульдар

1 мин

Ұйымдастыру кезеңі. Сабақта психологиялық үгітін қалыптастыру

Сыныпта оқушыларға жағымды психологиялық

атмосфераны қалыптастыру

Мұғалім оқушылармен амандасып, көңіл күйлерін сұрайды. Сәлеметсіздерме! Көңіл күйлерін жақсы ма? Сабаққа дайынсындар ма?

Оқушылардың алдындағы жеміс ағашы (Осы сабақта не күтесіңдер, ал неден қорқасындар?)

Оқушыларды берілген фируралар бойынша бөлу






Оқушылар стикерлерге өздерінің не күтетінің, тілегін, қорқыныш сезімдерің жазып, лимон мен алам ағашына жабыстырады.

Топқа бөліну










Жеке дара

АКТ (слайдтар, видеоролик)









«Жеміс ағаш» әдісі

9 мин


Мотивациялық кезең

Жаңа тақырыпты дамытудың ішкі мотивациясы. Сабақты түсіндіріп, мақсатымен таныстыру. Жаңа сабаққа деген қызығушылы-ғын ояту

Мұғалім жаңа тақырыпты ашу үшін әр топқа өткен тақырыптар бойынша сөзжұмбақ шешуге береді. Сөзжұмбақты шешу арқылы жаңа тақырыпқа шығады.

Оқушылар сөзжұмбақты шешу арқылы тақырыпты ашып, талқыға салады.


Топ ережесін құрастырады.


Топпен







Топпен

Бағалау парағы арқылы

10 мин




Операциялық кезең. Мазмұнымен танысу

Тақырып бойынша жаңа мағлұматтар алу

Тақырыпты жақсы меңгеру мақсатында.

1 топқа постэр, екінші топқа кластер беріледі. Сонымен қатар тақырып бойынша видеоролик қолданылады.



Оқушыларды бағалау Бағалау жалпы үлкен саусақ

«Иә және жоқ» стратегиясы. Балалар беріген сұраққа иә немесе жоқ деп жауап береді.

«6 қалпақ» стартегиясы



Сабақты қорытындылау ретінде «доп» әдісі




Мұнда олар топтық

жұмыс атқарады.





Бағалау топтағы спикер үлкен саусақ арқылы бағалайды









.














Топтық













Топ













Жеке дара

Стратегия топ

2 мин

Үй тапсырмасы


  1. Деңгейлік тапсырма А1, В 3, С1

  2. Кесте

  3. Синхвейн



Оқушылар үй тапсырмасын күнделікке жазады.

Шағын топтық жұмыс

Шығармашылық жұмыс

3 мин

Рефлексия

Өзін- өзі бағалау, қорытынды

Графикалық рефлексия

Орындау ұнады

  • Қиын болды

  • Онша ұнамады

  • Онша қиын болмады

  • Мүлде ұнамады

  • Қиын емес





Оқушылар «Жетістік парағына» сабақтың қалай болғанын және ұнаған не ұнамағаның жазады