СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ
Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно
Скидки до 50 % на комплекты
только до
Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой
Организационный момент
Проверка знаний
Объяснение материала
Закрепление изученного
Итоги урока
18. 02.2016 |
Биология 9 |
Сабақтың тақырыбы |
Бейімділік. Қорғаушы рең. Жасырушы рең. Мимикрия (еліктеуші рең). Сақтандырушы рең. Бейімділіктің жетілдірілуі және оның салыстырмалы сипаты. № 10 зертханалық жұмыс. Организмдердің бейімделгіштігі |
Сабақтың мақсаты,міндеті |
Бейімділік (бейімделгіштік) және оның түрлері мен салыстырмалы сипаты туралы түсініктер беру. Оқушыларда бейімділік және оның түрлері мен салыстырмалы сипаты туралы ұғымдар қалыптастыру. Оқушылардың танымдылық қабілетін арттыра отырып, бейімділіктің түрлерін ажырата білуге үйрету. Оқушылардың пәнге деген қызығушылығын арттыру. |
Оқыту нәтижелері |
Оқушыларда бейімділік және оның түрлері мен салыстырмалы сипаты туралы ұғымдар қалыптасады. Оқушылар бейімділіктің түрлерін ажырата білуге үйренеді. Оқушылардың пәнге деген қызығушылығы артады. |
Сілтеме |
Биология 9, Слайд |
Негізгі идеясы |
Жеке немесе бірлесіп жұмыс жасауға,ортақ ой-пікір туғызуға, өзінің және жолдастарының іс-әрекеттеріне баға беруге, мақсат қоюға,талдауға қортынды шығаруға үйренеді. |
Қолданылған әдістері мен тәсілдері |
Топтастыру, постер қорғау, биологиялық диктант, сәйкестендіру тесті, СТО элементтері (ой қозғау, бағалау парағы) |
Ресурстар |
Постер, дидактикалық таратпа материалдар. |
Сабақ жоспары |
1. Ұйымдастыру: топқа бөлу (стикерлер арқылы), мақсат қою 2. Сабақ барысы: Блум таксономиясы бойынша 3. Рефлексия 4.Үйге тапсырма |
© 2017, Бисенбаева Мөлдір Бисенбайқызы 407