СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

ҰОƏ картасы. Жаратылыстану сабағы.

Нажмите, чтобы узнать подробности

Таныс саласының жаратылыстану сабағы.1сəбилер тобы .

Просмотр содержимого документа
«ҰОƏ картасы. Жаратылыстану сабағы.»

ҰОӘ картасы




Күні:9.10.2017

Білім беру саласы: Таным

Бөлімі: Жаратылыстану

Тақырыбы: «Отбасымдағы еңбек»

Мақсаты: Балаларға отбасындағы еңбек, жекеленген еңбек әрекеттері туралы түсініктерін беру

Міндеттері: Балалардың үлендерге қол ұшын беруды үйрету.Еңбекке қызығушылық танытып баулу..

. Билингвалды компонент: еңбек- труд, отбасы-семья.

Көрнекіліктері: Еңбек жайлы бейнеленген суреттер. (үлгісі)

Ұйымдастыру түрі: Түсіндіру, көрсету, сұрақ жауап, әңгімелеу, суретпен жұмыс


Сабақ барысы

Мотивациялық-қозғаушылық

Амандасу.


-Балалар, кәне бәріміз шаттық шеңберге тұрамыз.

Балалар тәрбиешімен сәлемдесіп,жылулық шеңбер құрайды.

Тәрбиеші жыл мезгіліне байланысты сұрақтар қояды. Балалар жауап береді.

Ұйымдастыру кезеңі

-Балалар сендер үйде ата-аналарына көмек бересиндерме?

- Аналарына көметесесиндерме ?

-Әкелеріне?

Балалар сұрақтарға жауап береді.

-Балалар сендер балабақшада апайлармен бірге гүлдерді суарып,шаңдарын сүртесіңдер ме?

-Иә, сүртеміз.


-Жарайсыңдар, балалар! -Міне, балалар осының бәрі еңбекке жатады. Тәрбиеші балаларға еңбек жайлы түсіндіреді

Балалар тәрбиешіні мұқият тыңдайды.

Сергіту сәті

Алақанға арнлаған жаттығу

Рефлексиялық -   түзетушілік

Балалар үйдегі еңбектерін айтып, жеке және топтық еңбек айырмашылығын тәрбиешінің көмегімен түсіндірді.



Күтілетін нәтиже :

біледі : отбасындағы еңбек

игереді :Отбасындағы топтық және жекеше еңбек

меңгереді : Үлкендерге қол ұшын беру,еңбек ету.