СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

«Біздің қаланың көшесі»

Нажмите, чтобы узнать подробности

2 - ші кіші топ тәрбиеленушілеріне арналаған технологиялық карта.таным құрастыру.

Просмотр содержимого документа
««Біздің қаланың көшесі»»

2- ші кіші топқа ұйымдастырылған оқу қызметінің технологиялық картасы

Технологическая карта 2 мл. группы

Technological card of educational activity for 2 junior group

Өтпелі тақырып: «Менің отбасым»

Апта тақырыбы: «Менің көшем»

Тәрбиеші: Воспитатель: Teacher:

Күні :Дата:Data:

Білім беру саласы: Образовательная область: Educational area: Құрастыру

Тақырыбы: Тема: Theme: «Біздің қаланың көшесі»

Мақсаты: Цель: Aim:

Білімділік : Образовательные цели: Educational: Құрастыру кезінде шығармашылық қиялдарын дамыту, сюжет бойынша біріктіру. Үлкен және кіші үйлерді құрастыру дағдыларын қалыптастыру.

Дамытушылық: Развивающие: Developmental: Құрастыру материалдардың бөлшектерін атауға, әр бағытта орналастыруын білуге жаттықтыру.

Тәрбиелік:Воспитательные:Brining-up: бірін – бірі сыйлауға, жол ережесін сақтауаға тәрбиелеу.

Жабдықталуы : Оснащение: Resources: суреттер, макет, көлік түрлері

Алдын – алу жұмысы : Предварительная работа: Preliminary work Бағдаршам жайлы әңгімелесу

Сөздік жұмыс : Словарная работа:Vocabulary work : жол ережесі, макет, көше қиылыстары, іргетас, шатыр, қабырға

Көптілділік: Полиязычие: Multilingualism: көше – улица - stritt

Қызметтер кезеңдері Этапы деятельности Stages of activity

Мұғалімнің қызметі

Действия педагога

Teacher’s activities


Балалардың іс- әрекеті Деятельность детей Children’s activity

Мотивациялық – қозғаушылық

Мотивационно – побудительный Motivational and incentive stage

Балалардың назарын үйге аудару.


Балалар үйдің қандай бөліктері бар?

Үй адамға не үшін керек?


Назарларын үйге аударады.

-Қабырға, терезе,іргетасы, есік,

Үй адамға өмір сүру үшін керек.

Қайталап айтып, есте сақтайды.

Ізденушілік –

ұйымдастырушылық

Организационно – поисковый Organizational and exploratory stage



Фундамент- іргетас,крыша- шатыр, стена- қабырға.

Д. О: «Үй құрастыру».

Тәрбиеші «Үй салу» призентациясын көрсетеді.

Үй құрастыру ретін түсіндіреді. үлгісі көрсетіледі.

Қауіпсіздік ережесін сұрау.

Сергіту сәті:


Балаларға сәттілік тілеуБалаларға «Біздің қаланың» көшесі» атты көрме ұйымдастыруды ұсыну.




Ойынға белсене қатысады.


Тәрбиешінің үй құрастыруды түсіндіруіне қызығушылық танытады.

Мұқият тыңдайды.

Конструкторды ауызға салуға, лақтыруға болмайды.

Бала, бала балақан,

Кәне, қайсы алақан. Саусақтарын әйбат,

Былай-былай ойнат.

Топ-топ басайық,

Жалаудан күн жасайық.

Жаса, жаса алтын күн

Жаса, жаса жарқын күн Рахмет айтады.

Балалар жұмыс кезінде үлгіге қарап отырып, құрастырады.Көрме ұйымдастырады.


Рефлексивті – түзетушілік Рефлексивно – корригирующий Reflective and corrective stage

Балаларды мадақтау.

Үйлер әр түрлі болады екен;үлкен, кіші, биік, аласа.

Мәз болады.

Өз жұмыс орнын жинайды.

Күтілетін нәтиже: Ожидаемый результат: The expected result:

Ұғынады: Воспроизводят: Reproduce: Үйді ретімен құрастыру туралы

Түсінеді: Понимают: Understand: Үй бөліктерінің мәнін

Қолданады: Применяют: Apply: Өз білімдерін, шеберлігін өмірде




Скачать

Рекомендуем курсы ПК и ППК для учителей

Вебинар для учителей

Свидетельство об участии БЕСПЛАТНО!