СДЕЛАЙТЕ СВОИ УРОКИ ЕЩЁ ЭФФЕКТИВНЕЕ, А ЖИЗНЬ СВОБОДНЕЕ

Благодаря готовым учебным материалам для работы в классе и дистанционно

Скидки до 50 % на комплекты
только до

Готовые ключевые этапы урока всегда будут у вас под рукой

Организационный момент

Проверка знаний

Объяснение материала

Закрепление изученного

Итоги урока

Нөмірленген және маркерленген тізімдер

Категория: Информатика

Нажмите, чтобы узнать подробности

6 класс бойынша "Нөмірленген және маркерленген тізімдер" тақырыбында сәтті өткізген ашық сабағымды жариялауды жөн көрдім. 

Просмотр содержимого документа
«Нөмірленген және маркерленген тізімдер»

ҚМЖ Сабақ жоспары



Күні

§ 19, 111-120 беттер



Т.А.Ә. және жұмыс орыны

Кайкенова Улжан Избасаровна,

№ 68 МИББ кешені

Пән: Информатика

Сынып: 6 «A»

Сабақтың тақырыбы:

Нөмірленген және таңбаланған (маркерленген) тізімдер


Мақсаты:

(SMART, орта мерзімді жоспардан алынады)

Нөмірленген және маркерленген тізімдерді қолданады.

Күтілетін нәтижелер:

(орта мерзімді жоспардан алынады)

MS WORD мәтіндік редакторы бойынша «Ашық-жабық» сұрақтарға жауап береді, және оның кейбір мүмкіндіктерін қолданады, нөмірленген және маркерленген тізімдермен практикалық жұмыс жасайды.

Жетістік критерийлері:

MS WORD мәтіндік редакторын және оның кейбір мүмкіндіктерін анықтай алады.

Түйінді идеялар/бөліктері (подход):

MS WORD мәтіндік редакторының идеясын түсіне алады, мүмкіндіктерін қолдана алады.

Оқулық:

(ҚР ББҒМ ұсынған)

Информатика 6 класс, Е.А.Вьюшкова, Н.В.Параскун, Б.Қ.Әбенов





Ж о с п а р

Жоспарлау уақыты (минутпен)

Жопарланған іс-әрекеттер

Бағалау


Ресурстар

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеттері



Кіріспе

Сынып оқушыларына жағымды ахуал туғызу

Топ басшысы сайланып, бағалау парағы беріледі.

әр топ бір-біріне ағылшын тілінде лебіздерін айтады



Бағалау парағы




Флипчарт

Презентация

Үй тапсырмасы

«Ми шабуыл» - сөзжұмбақ



Бір-бірінің үй жұмысын тексереді.

Сұрақтарға жауап береді


Бағалау парағы


Флипчарт

Негізгі бөлім



Топтық жұмыс жасайды,постер қорғайды





«Екі жұлдыз, бір тілек» стратегиясы бойынша топтар бірін-бірі бағалайды



Флипчарт қағаздар, түрлі - түсті қаламдар, маркерлер



«Шапшаң сұрақтар»

Жарыса тез жауап береді

Смайликтер тарату арқылы


смайликтер

Adobe Captivate бағдарламасымен жазылған бейне сабақ арқылы сабақты түсіндіреді,

Бейне сабақ қарайды, талқылайды, сұрақтар қояды


Сабаққа белсенді қатысып отырған оқушыларға смайликтер таратылады



Тақта, видеосабақ

Тапсырмалар таратады,

А, В, -деңгейлік тапсырмаларды компьютермен орындайды

Деңгейлік тапсырмалар бойынша критериалды бағалау


Компьютер, таратпа қағаздар

MyTest тестілеу бағдарламасымен «Өзіңді тексер» тестін жасауларын сұрайды

MyTest тестілеу бағдарламасымен «Өзіңді тексер» тестін жасайды

Тест бойынша «Өзін-өзі бағалау»


Компьютер,

Көз жаттығуын жасатады

Көз жаттығуын жасайды



слайд

Қорытындылайды, бақылайды, бағалайды.

Оқушылардың формативті бағалауымен өз бағасынан ортақ баға қояды.

Топбасшылары бағалау парағын толтырады


1-9

«3»

10-14

«4»

15-17

«5»

-9

«3»

10-14

«4»

15-17

«5»



Үйге тапсырма

Үй тапсырмасын береді

С деңгейлік тапсырманы күнделіктеріне белгілеп алады, сұрақтары болса қояды



Флипчарт, оқулық

Рефлексия

сабақтан алған әсерлері мен ұсыныстарын жазу үшін стикерлер таратады.


Бағалау парағына сүйене отырып, мұғалім бағалайды

Флипчарт, интерактивті тақта